Wpis z mikrobloga

Chce zmienić mi 5 3/64 GB na redmi note 7 4/64 GB czy to będzie skok ku lepszemu ? Będzie duża różnica na plus pod względem sprzętu , ekranu , aparatu prędkości działania itd. ? Czy może lepiej wybrać mi 8 lite 4/64 ?
#mi5
  • 12
@widmo82:
Gorszy aparat w tegorocznym RN7 niż w starym mi 5 ? Przecież RN7 ma taki sam aparat jak mi 8 lite. A jak płynność działania ? Budżet to 1000 zł (kupno w sklepie z gwarancją )
@impress: sam sensor to nie wszystko, zostaje jeszcze optyka i oprogramowanie
Aparat w Mi5 to w mojej cenie jeden z lepszych mimo wieku. Sam go do niedawna użytkowałem.
Co do zakupu... czy ta gwarancja aż taka ważna? Policz ilu znajomych zareklamowało telefon i została ona uznana na przestrzeni... 5lat. Jesli różnica w cenie byłaby niewielka to ok, ale zwykle jest znacząca.
PS: Mi 8lite to żaden cud techniki.
@widmo82:
Zgadzam się co do kwestii gwarancji ale telefon będzie brany na raty a nie za gotówkę i dlatego napisałem o gwarancji . Czyli co nie będzie to skok ku lepszemu z mi 5 na RN 7 bądź mi 8 lite ?

Wiem , że POCO F1 był by najlepszym wyborem ale cena to 1400-1500 zł . A nie zależy mi aż na tak mocnym procku , mocy sprzętowej gdyż nie