Wpis z mikrobloga

Byskrzat ma 120 cm wzrostu, zakola na pół głowy, chleje ze starymi lumpami, od kasy i sławy trochę mu odwaliło, to wszystko prawda. Ale to, co powiedział o Wykopkach to całkowita racja. 80% środowiska patotagów to przegrywy i Wy dobrze o tym wiecie, Kuracyjki( ͡° ͜ʖ ͡°) walicie konia do Instagramów każdej możliwej laski, jaka tylko pojawi się na jakimkolwiek strimie, jednocześnie wzywając każdą od atencjuszek i szmat, a poza tym każda wygląda dla Was jak trans. Siedzicie w tych swoich piwnicach, zżerając kolejną paczkę czipsów i tłustymi palcami klepiecie w klawiaturę, obrażając wszystko i każdego, jednocześnie mając siebie za jednostkę wybitną. Poprawiacie sobie samopoczucie wrzucając tutaj KAŻDE zdjęcie, jakie ktoś wrzuci na IG, czy to Rafonix, czy to jakiś inny Bombel, czepiając się wszystkiego, dosłownie WSZYSTKIEGO, bo fryzurę ktoś ma złą, bo jak on śmie dźwigać zaledwie 30 kilo na tej ławce, Wy po dwóch miesiącach ćwiczeń już byście szarpali ze dwie stówy, bo jaką on ma brzydką laskę, która wygląda jak 30-sto letni trans. Pluciem i szydzeniem z każdego nie poprawicie swojego życia, jedynie chwilowo poczujecie się lepiej, ale jeśli ktoś w taki właśnie sposób musi się dowartościować, to ma naprawdę smutne życie. Każdy to widzi, dlatego większość internetu gardzi Wykopem. Nie dlatego, że jesteście tacy wybitni i potężni, tylko dlatego, że większość zebranych tu osób to przegrywy i nieudacznicy( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam te, na oko szacując, 20% normalnych osób. #danielmagical #patostreamy #bystrzaktv
  • 17
@Horsebeateriusz: No dokładnie! Ja nawet jak się staram czubkami palców delikatnie chwycić koniuszek czipsa, to i tak mam tłuste i muszę je iść przepłukać wodą, zanim zacznie używać kompa( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak jakiś kumpel jeszcze obliże paluchy i chce dotknąć pilota czy czegokolwiek, to mam ochotę go zabić. @gohafeliczita9: A co, piszą do Ciebie na priv? Jak tak, to możesz podrzucić parę screenów, pośmiejemy