Wpis z mikrobloga

Proszę państwa, zostałem komentatorem F1* Wczoraj hejtowałem komentarz #f1 robiony przez TVP, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować samemu xDDD Jako, że mam F1TV Pro i można oglądać bez komentarza stwierdziłem, że nagram początek i uczynię go bardziej ekscytującym
Podsumowując - no można krzyczeć i w ogóle ale no ciężko ogarniać to co się dzieje na torze, uważać na słownictwo i jeszcze robić to emocjonującym. Jasne, za 5 razem start wyszedł, ale no, to za 5 razem, a komentarz jest na żywo więc nie masz szansy na poprawę, dlatego wrzucam swoją 1 próbę xDDDDD Generalnie już rozumiem Boro, próbując być fajnym jednak często łatwo o powiedzenie głupoty, ale fajnie powiedzianej głupoty xD
Szanuje croftiego xD

*tylko dla wykop.pl exclusive
#f1 #kubica #gownowpis #pokazglos
Reepo - Proszę państwa, zostałem komentatorem F1* Wczoraj hejtowałem komentarz #f1 ro...
  • 120
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (559)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @BIALYBUREK @titus1 @Mudzin3K @Mck_98 @FronzenHell @jawook @kantek007 @tyrytyty @chianski @michok1984 @Kubsior @Lysi0 @thefisher0man @czlapka @TheJimmi @Stevie_G @Kinja @TheLukcity @stasiu84 @Piekny_Maryjan