Wpis z mikrobloga

ok..poza tym ze z anatomii dostaliby pałę to jaki jest problem z tą okładką ? bo co prawda mnje nie smieszy ale tez nie denerwuje wiec jako bezmyslna katolicka owieczka nie wiem czy mam sie oburzac , egzorcyste wolac czy wzruszyc ramionem bo dwoma mi sie nie chce?
  • Odpowiedz
@afc85: Żadna skrajność nie jest dobra. Zasadniczo destruktywny wpływ na społeczeństwo jest podobny, różnią się tylko metody.

Skrajna prawica preferuje metody siermiężne i bezpośrednie - przemoc, gnębienie tych co nie myślą jak oni, branie wielu rzeczy na chłopski rozum, tępienie nauki, nadmierne kultywowanie tradycji, opór przed postępowością

Skrajna lewica za to próbuje dokonać podobnych rzeczy ale 'w białych rękawiczkach', poprzez zakazy i nakazy, poprzez dziwaczną edukację w szkołach, oni wolą
  • Odpowiedz
@afc85: dobra miłość do bliźniego w komentarzach XD
jak można czuć się urażonym, że ktoś w jakikolwiek sposób wyśmieje to, w co wierzycie?
Skoro wierzycie w bóstwa, to pewnie zostaną w piekle ukarani za swoje grzechy Ci redaktorzy. Dlaczego można karykaturować prezydentów i inne publiczne osoby, a jakieś wierzenia nie?
  • Odpowiedz
@afc85: Skrajności... są złe. Czy to prawe czy lewe.

Mam wrażenie że to lewaki [Ty?] są ta stroną prowokującą prawaków. I nie odwrotnie.
Lewaki prowokują na wszystkich możliwych płaszczyznach i dziedzinach życia, a prawi bronią się przed tą głupotą, często w nieprzemyślany sposób. Działają impulsywnie, emocjonalnie. Lawaki to ludzie bez czci i wiary, materialiści, egoiści, często ludzie z problemami psychicznymi. A prawi, są ich odwrotnością, często skrajną. Lewi tak krzyczą
P.....U - @afc85: Skrajności... są złe. Czy to prawe czy lewe. 

Mam wrażenie że to...

źródło: comment_oQLM8sxYBe6AdIB6rZsEPSIFbj5ShNrg.gif

Pobierz
  • Odpowiedz