Wpis z mikrobloga

@Poro6niec: Czyli z tych pogan to zwykłe dupy wołowe były i złodzieje. Tak jak złodziej zamiast sobie zapracować na bogactwo woli je ukraść, tak i poganie zamiast wypracować dobrobyt woleli sobie ograbić jakąś wioskę. No to wyszedł z Ciebie lewak. Jak ktoś ma to trzeba mu ukraść, a jak się nie da ukraść to zabrać siłą z pomocą armii. XDDD
  • Odpowiedz
Czyli z tych pogan to zwykłe dupy wołowe były i złodzieje. Tak jak złodziej zamiast sobie zapracować na bogactwo woli je ukraść


@Hedage: Typie, o czym Ty do mnie piszesz? Chodziłeś w ogóle na historię? W tamtych czasach co chwile gdzieś wybuchały wojny a kraje/plamiona nieustannie organizowały wyprawy na wroga. EOT z mojej strony bo szkoda mi czasu na trolla
  • Odpowiedz
znów zwracasz się do jednostki jak do tłumu, dlaczego uważasz że moje zdanie będzie zdaniem wszystkich?


@PajonkPafnucy: Po prostu używają waszych standardów. Ile to razy gadacie coś o "lewactwie"?
  • Odpowiedz
@afc85: Jestem prawicowcem, katolikiem i mam gdzies, ze jakas gazeta narysowala Jezusowi fiuta na czole. Charlie Hebdo, to szmatlawiec, kto by sie tym przejmowal... Widze natomiast, ze ciebie strasznie dupa piecze z powodu czterech komentarzy na fb i probujesz nam tu udowodnic, ze taka jest wiekszosc prawej strony.
  • Odpowiedz
@afc85: Ale wiesz, że ci którzy wypowiadają się o CH dzisiaj to nie muszą być ci sami, którzy im kibicowali jak rysowali mahometka? Czy to zbyt wiele do pojęcia na twój umysł?
  • Odpowiedz