Wpis z mikrobloga

że paliwo odlicza w 50 procentach bo samochód jest zgłoszony jako użytkowany prywatnie i służbowo.


@wonsztibijski: sam #!$%@? a nie wiesz. Jak np. programista ma dzialalnosc, pracuje w siedzibie JEDNEGO klienta wiec jezdzi do pracy komunikacja miejska i placi faktura za wyjazd na wakacje nad morze to jest spoko bo tylko 50% z tego wyjazdu to wyjazd sluzbowy co nie? Witam w swiecie it, tak dziala wiekszosc moich znajomych z
  • Odpowiedz
@TurboDynamo to w końcu jaki masz problem, że kolejki czy, że ktoś bierze fakture za wakacje w biurze podróży. Typie piermandolisz jak potluczony i jeszcze próbujesz się marnie bronić.
Wiesz w ogóle, że z biura podróży nie dostaniesz tak o fvat bo VAT nalicza się tam na podstawie marży dzbanie.
  • Odpowiedz
Wiesz w ogóle, że z biura podróży nie dostaniesz tak o fvat bo VAT nalicza się tam na podstawie marży dzbanie.


@wonsztibijski: a co mnie biuro podrozy obchodzi. Mowie o paliwie. I mnie nie obrazaj.

że kolejki czy, że ktoś bierze fakture za wakacje


@wonsztibijski: sa kolejki na stacjach bo ludzie biora fakture na prywatna jazde samochodem.
  • Odpowiedz
dupsko cie piecze po prostu, ze nie mozesz kupowac rzeczy na fakture, sam bys pewnie tak robil zakupy albo tankowal


@mvcixk: widzialem ze w koncu ktos to napisze. Moge. Sam jestem programista tak nie robi. Bo jestem uczciwy. Bo dzialam na korzysc swojej gospodarki a nie tylko swoja. Bo nie jestem januszem.
  • Odpowiedz
powinno sie nie dawac faktur w tego typu sklepach. Tak samo na stacjach, jak ktos chce sprzedawac na fakture to niech zrobi oddzielna kase.


@TurboDynamo: Pracowałeś kiedyś w firmie, gdzie musiałeś robić rożnego typu zakupy do biura?
  • Odpowiedz
  • 6
@TurboDynamo Przecież państwo też akceptuje że cześć tego paliwa idzie prywatne sprawy, dlatego można odliczyć przeważnie tylko 50% VATu, kogoś tu chyba dupa boli xD
  • Odpowiedz
Przecież państwo też akceptuje że cześć tego paliwa idzie prywatne sprawy, dlatego można odliczyć przeważnie tylko 50% VATu, kogoś tu chyba dupa boli xD


@stats: kradziez mnie boli. Tak jak mowilem moglbym to robic ale nie jestem cebulakiem januszem.
  • Odpowiedz
Wzięcie faktury przy kasie zajmuje +5 sek - tyle co podanie nipu.
Dane musza być wklepane przez kierowania wcześniej na zapleczu.

Gorszę są osoby które przypomniały sobie o karcie biedronka i zaczynają mozolnie jej szukać w torebce...
  • Odpowiedz