Wpis z mikrobloga

Ale jaka kradzież, przecież US akcpetuje to paliwo więc gdzie ty widzisz kradzież?


@stats: widze kradziez w tym ze ktos uzywa w 100% sluzbowego samochodu a rozlicza sie na 50%. Moi znajomi z pracy tak robia. Ba wszyscy programisci na dzialalnosci ktorych znam i ktorzy maja sluzbowe samochody tak robia - jeden klient, jazda do pracy autobusem a fakturki na paliwo bierze. Niektorzy nawet jezdza na wakacje i wrzucaja w
  • Odpowiedz
Skoro jeżdżą autobusem to ciekawe skąd te fakturki ))¯(ツ)


@stats: bo maja sluzbowy samochod ktorego uzywaja prywatnie. I na to biora faktury. I dlatego sie czeka na stacjach. Bo kazdy tak robi.
  • Odpowiedz
w samej kasetce masz 1250 na start?


@spawngdapl: 400złoty masz na start, maksymalnie możesz mieć w kasetce 900PLN. Jeśli Cię okardną i miałeś w środku więcej niz 900pln, to odpowiadasz za to materialnie (np mogą Ci to potrącić z pensji, bo nie dotrzymałeś procedur)
  • Odpowiedz
widze kradziez w tym ze ktos uzywa w 100% sluzbowego samochodu a rozlicza sie na 50%.


@TurboDynamo:

bo maja sluzbowy samochod ktorego uzywaja prywatnie. I na to biora faktury. I dlatego sie czeka na stacjach. Bo kazdy tak
  • Odpowiedz
Jak mam za sobą kolejkę kilkunastu osób, to robię absolutnie wszystko aby zoptymalizować czas moich zakupów.

Natomiast branie faktury na koszt rzędu 5.99 jest niewarte mojego czasu zmarnowanego na to, nie wspominając nawet o czasie innych stojących w kolejce.


@GaiusBaltar: Boże jaki Rigcz. Gdyby większość osób myślała jak ty to może by coś było z tego kraju
  • Odpowiedz
@Rostagma: ja mam teraz około 2750 netto. W czerwcu będę miał podwyżkę wynikającą z umowy. Co roku masz więcej. No i w marcu dostalismy podwyżki ogólne około 200zl na rękę. W jakim mieście pracujesz?
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: mnie najbardziej denerwują tacy co maja nawalone zakupów - spoko, babka to dlugo kasuje - no trudno ale na sam koniec jak juz wszystko skasowane i babeczka mowi kwote to Ci dopiero zaczynaja wtedy szukac portfela - ile? aa. chwilke. i szuka szuka szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo przecież nie bylo czasu wczesniej.
  • Odpowiedz
@maciekawski: Zdarzyło mi się pracować w handlu w okresie świątecznym, kolejka do kas ogromna i pojawia się on, wziął kilka kartek i jakieś pompony za 20-30zł i poprosił o fakturę, a ja mu na to "po fakturę zapraszam na górę", gdzie był też odbiór zamówień internetowych, kolejka jeszcze większa. Zaczerwienił się jak cegła ale poszedł.
  • Odpowiedz