Wpis z mikrobloga

@wodan13 ale ogólnie na iperfumy.pl też normalnie możesz dostać testery. Różnią się one tym, że na przykład nie dostaniesz pudełka, albo zamknięcia plastikowego od góry. A w zapachu o niebo lepsze, jeśli chodzi o wytrzymałość. Testery mają tak działać. Popsikasz się takim w sklepie i mówisz oooo już 3 dni się utrzymuje i idziesz go kupić. No, ale ten kupny już tak długo nie pachnie :D
@Minishcap: @ChissCake: @SnoobDuog: @wodan13:
Dzisiaj jak byłem w perfumerii, to byłem świadkiem sytuacji, że jakiś mało ogarnięty typ (możliwe, że lekko opóźniony, albo najzwyczajniej chory) zapytał się miłej Pani, czym się różni tester od produktu w folii, no to wyleciała taka pod 40-stkę opalona blondynka, która wbiła się przed odpowiedź Pani z perfumerii i z takim iście przekonaniem powiedziała, że testery są trwalsze i mocniejsze i w ogóle
@Kraciasty_Karowiew: To jest właśnie specyfika forów internetowych. Zadałem pytanie, bo coś wydało mi się dziwne. Rzeczywiście nie pogłębiłem wiedzy i nie zrobiłem dostatecznego przeglądu danych, ale znalazłem opinie, które dosyć pochlebnie wypowiadają się o kupowaniu testerów. Kolejnym krokiem było spytanie osób, które wiedzą na ten temat więcej.
Musiał się jednak znaleźć ktoś, kto na podstawie jednego pytania wyciąga wnioski o ilorazie inteligencji i ekstrapoluje na podstawie tej przesłanki o błędach logicznych