Wpis z mikrobloga

@taftav: jest głupia moda na meble z palet (na szczęście mam wrażenie, że już mija) to przedsiębiorcy wykorzystują to, nie rozumiem co w tym głupiego :)
  • Odpowiedz
@Harold: niby każdy sobie robi tak, jak chce, ale to co podałem jest:

a)tańsze, a są jeszcze tańsze
b)chyba wszyscy uznamy, że po prostu ładniejsze?

Ogólnie ten zestaw nie byłby zły gdyby tył ławek był jakoś fajniej wykończony, bo obecnie to karykaturalnie to wygląda trochę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@taftav: Paleta kosztuje chyba coś koło 30 zł sztuka te z obrazka to nie jest zbyt piękna robota xd ale przekonanie że z palet to tanie jest błędne.
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: tia chodzilo mi o to ze jak jestem w robocie na projekcie to przychodzi material na paletach...palety ida "w #!$%@?" i nikt sie nimi nie przejmuje - moze czas wynosic... :PP
  • Odpowiedz
@taftav: Robiłeś kiedyś coś w drewnie? Użyli 3-4 palet. Koszt samych palet ze 100-120 zł. Trzeba to przyciąć, przeszlifować, skręcić, pomalować. Jest z tym trochę roboty. Cena nie jest wcale z kosmosu, a to czy to się komuś podoba to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
ale przekonanie że z palet to tanie jest błędne.


@Ciostek937: Jest tanie, bo cały sekret tkwi w powszechności palet. Janusz weźmie parę palet od siebie z roboty i ma materiał za "darmo".
  • Odpowiedz
Na oko tam jest jest z 5 palet. Jak masz palety takie jak tam po 6zl sztuka to biorę każda ilość. Sprzątać plac?


@KrakenFromKrakenowo: @Ciostek937: @gorzki99: @gorzki99: @Polanin: @dr_Klotz:
Palety są za darmo i nieraz praktycznie nówki. Wystarczy przejść się po nowych osiedlach i przy śmietnikach, kontenerach leży tego pełno.Przyjeżdżają pralki, lodówki itd i nabywca wywala. Plac zabaw zrobiłem dzieciom
  • Odpowiedz