Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
O @Wyrelworelowany jak szanuje za ten komentarz, ja kompletnie nie rozumiem, że na Wykopie znajduje się cała masa osób, która nie potępia tego ataku (dowodem jest liczba plusów przy bardzo skrajnych opiniach). Przecież to jest zrównywanie niewinnych ludzi do zwierząt, to samo co robili naziści...

#neuropa #zamach #nowazelandia
źródło: comment_5QzZdGgXROxb6Kdps42RZa5n4dtquQAI.jpg
  • 28
@Reepo: A ty tak globalnie myślisz, a myślałem że tylko o Polskę. Co do świata to ja mimo wszystko wątpie w siłę ISIS obecnie, myślę że największe zagrożenie mamy za nami, teraz jedynie co trzeba to ustabilizować sytuacje z uchodźcami który są w Europie, i jakoś to będzie

A co do Polski - konflikt PiS, PO , .... największym winnym wg mnie jest HurraPropaganda TVP i manipulowanie przekazem, ale ja mam
No jest, tylko że islamskich terrorystów nikt tu do tej pory nie usprawiedliwiał.


@Tarec: Nie usprawiedliwiam wypokowych prawackich debili ale to co piszesz to nie do końca prawda. Wielokrotnie przy zamachach była zwalana wina na choroby psychiczne, ucisk otoczenia czy jakiś inny losowy powód. Do tego chciałbym przypomnieć jak niektórzy użytkownicy się cieszyli, że "polak wjechał w tłum w berlinie" przy zamachu z kradzioną polską ciężarówką. Prawda jest taka, że skrajnych
@Reepo: póki co przeczuwam, że komórki ISIS w Europie będą planować odwet...

Problemem są same komórki i jak dopuszczono do ich powstania a nie kiedy wybuchną
@KobyleCaco: jeszcze typ dumny ze jest etyczna ameba XD ty z tych co się szczycą praca na budowie i gardzą wyższym wykształceniem, prawda? XD Do widzenia i won na czarno, potem zdziwienie ze mamy baby z radomia. Ehh, gdzie te ideały, gdzie klasa i godność :(
@Kryspin013 W sumie faktycznie, zanim się dowiedzieli jaka była przyczyna, masa ludzi piała tu z zachwytu, że to Polak - i to było obrzydliwe. Ale to nie była pochwała dla morderstwa, tylko prymitywna forma wykrzykiwania "haha, mamy rację", typowa dla sfrustrowanych przygłupów w internecie.
Nikt nie popierał samego czynu. Nikt nie pisał "jest akcja, jest reakcja".

Wyobraź sobie, że po zamachach w Europie ktoś pisze "nie szkoda mi tych zabitych ludzi, sami
Nikt nie popierał samego czynu. Nikt nie pisał "jest akcja, jest reakcja".


@Tarec: Czy aby na pewno? Komentarze typu, "macie polask zabił prawaki" i jawne cieszenie się z tego to nie jest w pewnym sensie usprawiedliwianie morderstwa i co gorsza przyklaskiwanie temu w imię własnych durnowatych poglądów? Tam nie chodziło o to, że ktoś zginął, tam chodziło o to, że "w końcu rzeczywistość dopasowała się do naszych poglądów" - podobnie jak
"macie polask zabił prawaki" i jawne cieszenie się z tego to nie jest w pewnym sensie usprawiedliwianie morderstwa


@Kryspin013 Wydaje mi się, że to jednak nie to samo, ale zgadzam się z całą resztą.
Nie chciałem się licytować o to która "strona" jest gorsza - szokuje mnie po prostu, że moje społeczeństwo doszło do etapu relatywizowania terroryzmu.
A życzący komuś śmierci w internecie to zawsze był jakiś plankton - ot takie czcze
szokuje mnie po prostu, że moje społeczeństwo doszło do etapu relatywizowania terroryzmu.


@Tarec: I tu się z tobą zgadzam. I wybacz - może już jestem trochę przewrażliwiony, ale zazwyczaj podobne posty do tego służą licytowaniu się i tak to odebrałem. Trochę to jest smutne, że zamiast zaprowadzić porządek u siebie obie grupy licytują się, która jest bardziej #!$%@? jakby to miało jakieś znaczenie.

Osobiście brakuje mi pewnego balansu. Szczególnie tutaj na