Wpis z mikrobloga

Dzis taka historia o zarzadzaniu swoimi pieniedzmi.

Ojciec mojego kumpla ma powiedzenie.

Czemuś głupi? Boś biedny.

Czemuś biedny? Boś głupi.


Madre slowa
Odbieram telefon i ktos zaczyna nawijac mieszanka rosyjkiego, polskiego i jakiegos tam innego - pozniej sie okazalo,ze moldawskiego. Nie dalem rady sie dogadac przez 50 sekund. Rozlaczylem sie

Odbieram telefon i zaczyna sie standardowo:

- Ja w sprawnie auta.
- Witam. Jakiego?
- No Astry. Do kiedy ma oplaty i czy sprawna?
- Czy czytal Pan ogloszenie.
- No nie czytalem, dzwonie bo chce sie dowiedziec dla kolegi....

Juz mi sie odechcialo gadac, bo znam ten sort klientow. Nie przeczyta, zawraca glowe, przyjedzie na miejsce, zmarnuje mi 30 minut czasu i na koncu sie zdziwi i obruszy,ze auto nie ma przegladu, co jest wyraznie opisane w ogloszeniu. I sie obruszy,ze schodzi klar z maki a klapa z tylu jest w innym kolorze,co tez jest opisane w ogloszeniu i co widac na zdjeciach. Mam taka swoja teorie,ze jak ktos nie jest w stanie ze zrozumieniem przeczytac 5 prstych zdan i przyswoich informacje w nich zawarte to nie powinien kierowac pojazdem po drogach publicznych. Do tego uwazam, ze to brak szacunku dla sprzedajacego nie poswiecic 30 sekund i pozniej dzwonic wczesnie rano/ pozno wieczorem i taki klient z automatu jest traktowany przezmnie inaczej. Ale tym razem mialem sie pomylic.

- ...Czy mozemy za 3 godziny obejrzec to auto.
- Niestety dzis nie, bo mam impreze rodzinna a pozniej wyjscie.

- Bo wie Pan. Ja normalnie bym przeczytal, ale tu sytuacja jest inna. Jestem taksowkarzem z miasta X , mam tu klientow chca jechac do Pana po auto. Czy moge ruszac?

- O_o... chce ich Pan wiezc 160km w jedna strone po auto za 1000 zlotych, dobrze rozumiem? Przeciez to bez sensu

- Panie.. co panu zalezy? Ja im tlumaczylem Chca jechac. Kase z gory dali. Zgodz sie Pan jak nic nie wezma to 100 za fatyge rzucam.
- No w sumie. Dobra. Dawaj.

Za 3 godziny przyjechali.

Pan taksowkarz. Mlody sebastian w #e39 w lpg i 3 obywateli Moldawii. No w sumie 1,5 obywatela, bo jeden w miare trzezwy i dwoch kompletnie #!$%@?.

Pan chcial ich skasowac plaska stawke 700 zeta, ale nie chcieli zeby ich oszukal to mial jechac wedlug licznika.
Pojechal.

Oni na miejscu kupili auto za 900, bo na wiecej nie mieli.

Za taxi dali troche wiecej...

https://i.imgur.com/2OeKdRh.jpg

.. dodatkowo sporo wydali podobno na stacjach.
I tak to sie zyje na tej wsi..
Niekotrzy ludzie nigdy z miejsca nie rusza. Moze ktos wyniesie cos z tej historii... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Glupota ludzi mnie #!$%@?.

#coolstory #truestory #historieprywaciarza #kupautozmikro #heheszki #bekazpodludzi #bekazniebieskichpaskow #samochody #taxizlotowa
bigger - Dzis taka historia o zarzadzaniu swoimi pieniedzmi. 

Ojciec mojego kumpla...

źródło: comment_3trSdfCEPGwxFu7HRxGMg49BjfOxfQ7E.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach