Wpis z mikrobloga

Pragnę również przypomnieć, że poza tym że terrorysta jest obrzydliwym neonazistą i prawakiem, jest także idiotą (co koreluje z byciem prawakiem).

Kilka kluczowych rzeczy w jego rozumowaniu które są zwyczajnie błędne:

brązowi "najeźdźcy" rozmnażają się za szybko, eksplozja demograficzna spowoduje śmierć ludzkości z powodu braku zasobów


Jest to teza która ponad 200 lat a autorem jej jest brytyjski ekonomista Malthus. Zakładał on, że ilość jedzenia jaką może wyprodukować społeczeństwo rośnie liniowo, a populacja eksponencjalnie, więc na dłuższą metę nie da się utrzymać gatunku ludzkiego. Malthus się spektakularnie mylił: pomimo zwielokrotnienia całkowitej populacji świata odsetek ludzi żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle spada.

Trzeba siłą kontrolować populację brązowych "najeźdźców"


Jak wiemy programy takie jak polityka jednego dziecka w jego ukochanych chinach świetnie działały. /s

brązowi "najeźdźcy" mają więcej dzieci i niedługo biali staną się mniejszością

Bzdura niedouczony prawaku. Mimo że owszem, rodziny imigrantów mają średnio więcej dzieci niż autochtoni to dzietność w takich rodzinach spada znacznie szybciej niż w przypadku autochtonów.
Podobne trendy widać w Stanach Zjednoczonych.

globalizm powoduje wymieranie białego człowieka bo wspiera brązowych "najeźdźców"


Prawak pewnie nie wie, jak dobry dla wszystkich jest outsourcing pracy do krajów rozwijających się (a z takich krajów właśnie pochodzą wrogowie prawaka). Industrializacja powoduje spadek dzietności, chociażby dlatego że w przemyśle rodzenie dzieci nie daje żadnego benefitu, w przeciwieństwie do rolnictwa.

Więc, niedouczony prawaku, chcesz by brązowy "najeźdźca" rodził mniej dzieci? Najszybszym sposobem na to jest zaproszenie go do swojego kraju, gdzie szybko jego dzietność zrówna się z dzietnością ludności miejscowej. Chcesz, żeby rodził mniej dzieci u siebie? Inwestuj kapitał w jego kraju, dzięki temu dzietność spadnie jak to jest typowe dla gospodarek industrialnych.

#neuropa #4konserwy #zamach #nowazelandia #bekazprawakow
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tallman

co najśmieszniejsze to ty się wcale od niego nie różnisz. Tak samo plujesz jadem na ludzi z innymi poglądami i podżegasz do nienawiści.


NICZYM, NICZYM SIE NIE ROZNI.
Bo dementowanie jego durnych poglądów ktore zmotywowaly do morderstwa 50 osob i ktore sa regularnie na wypoku to jest dokladnie to samo co zabijanie
  • Odpowiedz
Jest to teza która ponad 200 lat a autorem jej jest brytyjski ekonomista Malthus. Zakładał on, że ilość jedzenia jaką może wyprodukować społeczeństwo rośnie liniowo, a populacja eksponencjalnie, więc na dłuższą metę nie da się utrzymać gatunku ludzkiego. Malthus się spektakularnie mylił: pomimo zwielokrotnienia całkowitej populacji świata odsetek ludzi żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle spada.


@Majk_: Zasoby to nie tylko jedzenie ale dla neuropy wybiórczość
  • Odpowiedz
@Majk_: Robisz dokładnie to o co mu chodzi. Czyli oooo wy źli prawacy, o wy niedobrzy. Może ogarnijmy dupe i przestańmy sie bić w sprawie ideologii? Może zaprzestańmy wojny kulturowej? Myślisz, ze kogokolwiek przekonasz plując mu w twarz? Jak byłem młodszy (17/18 lat) mówiłem wiele głupich rzeczy, ale spotkałem osoby które chciały mi pokazać inny punkt widzenia i mnie nie obrażały, och i zmieniłem punkt widzenia. Kto by pomyślał. Bez
  • Odpowiedz
niedouczonych


@DestroDevil: akurat sam twierdzil w swoim manifescie, ze nigdy specjalnie nie interesowala go nauka, a z klasy do klasy sie przeslizgiwal.

"I had little interest in education during my schooling, barely achieving a
passing grade. I did not attend University as I had no great interest in anything offered in
the Universities to study"
  • Odpowiedz
pomimo zwielokrotnienia całkowitej populacji świata odsetek ludzi żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle spada.


@Majk_: a w międzyczasie Bank Światowy przesunął granicę skrajnego ubóstwa z 1.25$ na 1.90$ dziennie na osobę. no to wtedy faktycznie przesunęło się 100mln osób jednym poza skrajne ubóstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°). a problem dotyczy lekko 800mln osób. dodaj do tego zmieniające się modele do analizy a
  • Odpowiedz
Czemu nie dziwi mnie, że zlałeś resztę posta? Boisz się konfrontacji z prawdą, co nie? Tchórz.


@Hound: xD Sam pewnie taki sam post (atakujący lewą) zlałbyś po przeczytaniu pierwszego akapitu. Poza tym konfrontacji z jaką prawdą? Z urojeniami autora, który przypisuje jakieś bzdurne twierdzenia prawej stronie? Skoro to taka prawda to czemu autor tego posta na potwierdzenie swojej tezy używa przykładu USA a nie Niemiec czy Francji?
  • Odpowiedz
@Majk_: outsourcing pracy jest dobry krótkoterminowo w długim okresie jest negatywny i mówi ci to koleś po ekonomii, jeśli z tym się mylisz to pewnie i z resztą możesz.
  • Odpowiedz