Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza młodzież nie ma za grosz rigczu...

Wchodzę z kumplem do żabki po piwko. Od samego wejścia słyszę jak chłopiec próbuje przekonać kasjerkę do sprzedaży piwa mimo że nie ma 18 lat. Kasjerka mu tłumaczy że ma dowód tymczasowy z którego wynika że nie jest jeszcze pełnoletni więc elo. Ten dalej twardo próbuje. Wybraliśmy browarki, idziemy do kasy i
nagle ten chłopaczek odwraca się do mnie i pyta czy kupię mu alkohol xd niewiele myśląc powiedziałem "chlopie, sądzisz że pytając mnie o to przy samej kasie gdzie kasjerka wszystko słyszy, ta pani sprzeda mi alkohol wiedząc że to dla Ciebie?" ( _) kasjerka kekła xd

Chyba go zatkało bo już nic nie odpowiedział i razem z trzema jemu podobnymi osobnikami opuścił sklep.

Dzisiejsza młodzież to ultra dzbany bez pomyślenia. Jak ja byłem w ich wieku i zaczynały się hehe piwka to się czatowalo pod sklepem na jakieś żula i on nam zawsze brał bez lipy co chcieliśmy. Jak można być takim dzbanem żeby odwalić taki numer zaraz przy kasie i myśleć że to się uda? Zero umiejętności myślenia i umiejętności radzenia sobie w takich sytuacjach. Najlepiej iść na bezczela i koncertowo #!$%@? cała akcje.

P.S gdyby mnie zaczepił pod sklepem to oczywiście też bym mu nie kupił ale chciałem mu pokazać jaka głupotę właśnie zrobił pytając o to przy kasjerce. Mam nadzieję że ta lekcje zapamięta na długo.

#zalesie #oswiadczenie
  • 2