Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam jakie to życie jest #!$%@?, ziomek prawdopodobnie skoczył i nie przeżył a internet już zdążył zaspamować memami, z i m n e osobniki z obrazków z mistycznym chłodem zdążyły już skomentować że zajebiście że skoczył albo żeby w końcu skakał, a pomiędzy tym wszystkim jest historia jednego człowieka. Nie znane są chyba jego powody (ATENCJA OCZYWIŚCIE JA JESTEM SPECJALISTOM HEHE) i nigdy pewnie nie będziemy wiedzieli co siedziało w głowie tego człowieka. Zostaje tylko banda pajaców z internetu i tragedia dla rodziny.
Średniowiecze mi się przypomina.
#wroclaw
  • 45
@jadebowiemzewarto: Ciekawe jak tacy wspaniali ludzie jak Ty radzą sobie w codziennym życiu. Przecież za każdym razem jak się z czegoś śmiejesz i masz dobry humor to gdzieś ktoś jest gwałcony, mordowany, zdradzany. Jakie to życie jest #!$%@?, że taki samolub który nie poświęci ich złamanym życiom nawet jednej myśli, zamiast tego śmieje się do rozpuku. No ale nimi się media nie zainteresowały więc nie ma w ogóle o czym gadać,
@slideroh xd tak kurna. To jest ostatnia walka o życie dla takich ludzi. Ale nie, lepiej niech się zabije po cichu, bo jakieś typy z korku muszą szybciej wypić swoją latte w korpo ( ͡ ͜ʖ ͡)macie Wy jakiś rigicz w ogóle?