Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam jakie to życie jest p------e, ziomek prawdopodobnie skoczył i nie przeżył a internet już zdążył zaspamować memami, z i m n e osobniki z obrazków z mistycznym chłodem zdążyły już skomentować że zajebiście że skoczył albo żeby w końcu skakał, a pomiędzy tym wszystkim jest historia jednego człowieka. Nie znane są chyba jego powody (ATENCJA OCZYWIŚCIE JA JESTEM SPECJALISTOM HEHE) i nigdy pewnie nie będziemy wiedzieli co siedziało w głowie tego człowieka. Zostaje tylko banda pajaców z internetu i tragedia dla rodziny.
Średniowiecze mi się przypomina.
#wroclaw
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jadebowiemzewarto: pssst to jest taka taktyka - wyśmiewamy samobójcę-celebrytę, żeby każdy przyszły s-------a wiedział, że jak odwali taki shitshow jak ten typ to również zostanie memem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Uncy: jesteś po nieudanej próbie lub znasz kogoś kto jest po jednej lub dwóch? Pytam z ciekawości


Samolub? K---a litości. Ktoś jest w stanie, gdzie chce się zabić, a Ty wylatujesz o byciu samolubem?
@jadebowiemzewarto: pisać taki wpis w chlewie obranym gównem, szanuję
  • Odpowiedz
@jadebowiemzewarto a to mam sie przejmowac problemami każdego z osobna? Moze to zabrzmi brutalnie, dziwnie, egoistyczne, ale w------e mam w tego ziomka jak i tysiac innych, młodych, starych, ładnych, brzydkich, którzy dzisiaj i jutro w mniej lub bardziej medialny sposob zakończą swoje zycie. Naprawde nie widze powodu żeby szukac przyczyn jego decyzji, bo to nie moja praca czy pasja. Czasem sie zastanawiam czy ja jestem jakis dziwny, ze totalnie nie ruszaja
  • Odpowiedz