Wpis z mikrobloga

Zaprojektowanie go tak żeby dobrze wyglądało w desce rozdzielczej to kilkanaście prób wydruku i sporo godzin modelowania, do tego projektant musiałby mieć auto na miejscu żeby spasowywać ciągle ;)
Dodatkowo w aucie latem są kosmiczne temperatury niby ludzie z ABS'u drukują i twierdzą że daje radę nie odkształcają się- ale taki element który pracuje z cała buda podczas jazdy wątpię żeby dał rade dłużej niż miesiąc wyrobi się i pęknie/ukruszy.

Podsumowując jakbyś
@PanPoteflon: Albo weźmiesz jakiegoś randoma który powie za to 600-1000zł który nie da na to żadnej gwarancji i jakoś będzie średnia.
Albo bierzesz kogoś kto to zrobi dobrze i płacisz dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tak patrzę to tutaj i tak jest sporo obróbki po wydruku jeżeli to miało by jakoś ładnie wyglądać :D.

Ja ci to mogę drukąć z pozycji randoma o którym pisałem wyżej
@PanPoteflon: faktycznie projektowanie tego od zera to kiepski pomysł. Aktualnie otwarte/darmowe programy do skanowania 3D dają już w miarę dobre wyniki, potrzebna tylko oryginalna część.
Potem ewentualnie wydruk samych stref montażowych i dopasowanie przed wydrukiem całości.

Ale nie, za 50 zł to nie przejdzie :D
Zamiast się bawić w wydruk lepiej zeskanować i wyfrezować z kawałka alu albo jakiegoś egzotycznego drewna. Wartość auta wtedy wzrośnie ;)