Wpis z mikrobloga

  • 0
@hangover Dla mnie jest oburzajace jak traktują zwierzęta. Bo przecież je zabijają itp. Tylko to jak traktują jedzenie. Bardzo mnie drażni marnowanie i brak szacunku do jedzenia.
  • Odpowiedz
Nie mówię, że nie można jeść mięsa, ale powinno ono być towarem luksusowym, a dzisiaj ludzie jedzą 3 razy dziennie mięso, gdzie wystarczyłoby robić to 2 razy w tygodniu. Produkty wegańskie są dużo droższe niż mięso co jest totalną paranoja dla mnie.


@hangover: zachowujesz się dokładnie jak Hitler i inni oszołomi, jesteś tego świadoma?
  • Odpowiedz
@hangover:
Azja: musimy zjeść lub wykorzystać każdy kawałek zwierzęcia by uszanować jego ofiarę na rzecz ludzi
Polska: ch*j ku**wa pierdyknijmy 100 kg tucznika w na glebę żeby się zmarnowało bo nam się życie nie podoba
  • Odpowiedz
@Wurmloch: Ja wiem o tym ale mysle ze rolnika z zadupia wielkiego mozna by spokojnie zastapic inzynierem / biotechnologiem ktory czuwalby nad sprzetem i tylko dogladal zwierzat.
  • Odpowiedz
@hangover: ty myślisz, że rolnik nie ma nic innego do roboty, tylko jechać codziennie o 5 czy 6 rano na jakiś targ, siedzieć tam do powiedzmy 13 i sprzedawać płody na własną rękę? A w pole kto pojedzie? Tobie to już do reszty ten weganizm mózg zlasował.
  • Odpowiedz
@krabozwierz: Dajcie dziewczynce już spokój, zalała ją taka fala argumentów, że się w niej topi xD Impulsywna działaczka zobaczyła truchło i się wzruszyła, nie szukajcie w jej działaniu logiki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bazarnia Po prostu już mi się nie chce odpisywać, jak wstałam rano to miałam 33 powiadomienia :) I wszystkie brzmią podobnie i jakoś nie widziałam tutaj racjonalnego argumentu na temat wyrzucania truchła świni na środku ulicy.
  • Odpowiedz