Wpis z mikrobloga

@hangover: Szacunek do padliny xD o jak prychłem. W jakim ty świecie żyjesz, że ciebie to szokuje? Trzymali cię chyba pod kloszem skoro teraz się dowiedziałaś, że świat to gówno. Zwłoki ludzi i zwierząt walaja się tu od zawsze i się to nie zmieni.
  • Odpowiedz
@hangover: Znowu dzielenie społeczeństwa, rolnicy zabijają kilka świń tygodniowo nawet które idą na mięso, ale jak zabiją jedną, która pewnie i tak by poszła do uboju to jest GARDZE TYMI LUDŹMI JAK ŚMIOM. Doskonale, zagryźcie się wszyscy, rolnicy nie będą mogli się utrzymać, więcej mięsa przyjedzie z zagranicy, niech rolnicy zdychają, tylko jak się okaże że bez rodzimego rolnictwa ceny w sklepach wzrosną o 40% to się nie zdziw. Klasyczne
  • Odpowiedz
No i świnia to rzecz, jak jabłka.


@Hannahalla: dawniej mieliśmy małe gospodarstwo, 1-2 krowy, świnia na zabicie co pół roku i kury.
Ale nikt z nas nie traktował tych zwierząt jak rzeczy. Ja to nawet mam większy szacunek do tych zwierząt niż do psów czy kotów.
Typowa p0lka - kotka pewnie byś nie potraktowała jak rzecz,
  • Odpowiedz
@trevoz: Obecnie nie możesz mieć nawet jednej świni bo papierkologia cię przytłoczy, nie mówiąc o tym że sam nie możesz zrobić świniobicia ¯_(ツ)_/¯
Nie tylko p0lki traktują zwierzęta hodowlane jak rzeczy - niEmcy, dUńczycy, frAncuzi robią to samo a mają jeszcze większą skalę.

A ty się stuknij w głowę i jedz kamienie bo przecież marchewka też musi być obtrzepywana pędzelkiem bo ma uczucia xD
  • Odpowiedz
  • 1
@bullsh1t A jak mam odpowiadać skoro gość pisze do mnie takim tekstem? .

@Hannahalla Ogólnie jak dla mnie bardzo dobrze, że hodowle przestają istnieć. Oczywiście nie życzę niczego złego np. Twoim rodzicem, ale nawet będąc rolnikiem można zajmować się produkcją, która nie przyczynia się do cierpienia zwierząt. Nie mówię, że nie można jeść mięsa, ale powinno ono być towarem luksusowym, a dzisiaj ludzie jedzą 3 razy dziennie mięso, gdzie wystarczyłoby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja się oburzam w związku z każda forma wykorzystywania zwierząt, ale co mam zrobić, protestować pod każdą rzeźnią? Napisałam swoje odczucia po zobaczeniu tego zdjęcia.


@hangover: nie pod rzeźnią. Powinnaś kierować się logiką tych zjebów i zrobić #!$%@? w zupełnie niezwiązanym że sprawą miejscu. Możesz podpalić opony przed jakimś szpitalem, czy coś.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hannahalla Nie mówię co macie jeść, ale w jakich warunkach powinny być trzymane zwierzęta hodowlane. Gdyby miały godne warunki to mięso byłoby 3x droższe i ludzie nie jedliby go na potęgę albo co gorsza wywalali do kosza.
  • Odpowiedz