Wpis z mikrobloga

@hangover: następnie jak górnicy, my nie umieć w rynek i piniondze to zakazać wszystkim sprzedaży tylko nam pozwolić i ceny podnieść.. #!$%@? w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@hangover:

Nie mówię, że nie można jeść mięsa, ale powinno ono być towarem luksusowym,


No kuźwa tego w kinie jeszcze nie grali. Odkąd nasz gatunek nauczył się polować, tak mięso było głównym składnikiem diety.
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że tej świni i tak jest wszystko jedno co się z nią stanie po śmierci? To jest tak jak z tym ptaszkiem w klatce, ale nieee, bo wy i tak wiecie lepiej.
  • Odpowiedz
@hangover: Chlip, chlip, chlip ludzie hodują zwierzątka żeby je zjeść chlip clip ( ʖ̯) Ja to robię dużo dla zwierząt, nie jem mięsa, prowadzę dom tymczasowy dla kotów, SŁYSZYCIE CHLIP D-O-M TYMCZASOWY DLA KOTÓW!! taka jestem dobra, niejednego przed mrozem uratowałam!! Na kotki przerzucam swój instynkt macierzyński w towarzystwie tylko o kotach potrafię się wypowiedzieć, oni CHLIP zabijają. Jestem taka modna, bo kotki ratuje, nie
  • Odpowiedz
@justkilling: Pisałem o tym w swoim wpisie, masz sporo racji. Polacy dają się dzielić na grupy jak zjeby. Dziel i rządź, robią z nami co chcą i nic się nie zmieni. Strajkowali lekarze - źle, nauczyciele - też źle, policja... i tak dalej i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@krabozwierz To dlaczego rolnicy nie zaczną sprzedawać tych jabłek na własny rachunek? Jakby na targu można było kupić po złotówce a w markecie po 3 to myślisz, że ludzie nie braliby z targu?
Ja wiem, że te ceny są patologią i trzeba to zmienić, ale może w jakiś racjonalny sposób. Druga sprawa to jakoś wszyscy rolnicy z którymi miałam do czynienia są bogaci, nawet wystarczy odpalić Rolnik szuka żony to jakoś nie
  • Odpowiedz
@hangover: "Druga sprawa to jakoś wszyscy rolnicy z którymi miałam do czynienia są bogaci, nawet wystarczy odpalić Rolnik szuka żony to jakoś nie widzę tej biedy :P"
Czerpanie dowodów nt. statusu rolników po jakimś gówno serialu z TVP. Ja #!$%@?...
  • Odpowiedz
@hangover: No przeczytałem, piszesz że znasz rolników osobiście a poza tym dodajesz "nawet wystarczy odpalić Rolnik szuka żony to jakoś nie widzę tej biedy :P" Podałaś przykład z gówno serialu TV jako realny argument.
  • Odpowiedz
@hangover: Ale ty gadasz od rzeczy xD
Przepisy wymagają konkretnych warunków dla zwierząt. Te przepisy weterynaryjne i unijne (m.in. regulujące bioasekurację) nie pozwalają na trzymanie np. świń na świeżym powietrzu. Muszą być trzymane w budynkach od początku do końca, z określonym poziomem oświetlenia, ze słoma nie może być świeża ze względów ASF. Tu nie chodzi o zmianę przepisów „trzymajcie w lepszych warunkach zwierzęta” lecz zmiana przepisu „można trzymać trzodę chlewną na
  • Odpowiedz