Wpis z mikrobloga

Cześć, poszukuję laptopa do gier w granicach 4000 - 4500 zł. W oko wpadł mi Lenovo Legion Y530 z procesorem i5-8300H, grafiką GTX 1060 i dyskiem SSD. Czy z takim sprzętem można pograć w nowe gry choćby na średnich ustawieniach? Ktoś grywa w World of Tanks z podobnym sprzętem? O marce Lenovo słyszałem od znajomych trochę niepochlebnych opinii i zastanawiam się czy warto postawić na serię Legion Y530. Czy to prawda, że trochę przegrzewa się podczas gry i jest głośny? Ma ktoś doświadczenie z Lenovo Legion?
#szukamlaptopa #wot #laptopy #lenovo
  • 11
@hetman64: ja mam y520 faktycznie grzeje sie dosyc mocno, czy jest glosny, to ci nie powiem mi nie przeszkadza. Jedyna wada po w sumie 2 latach jak go mam to, faktycznie nadmiernie sie grzeje, po paru h w gta v gorne klawisze parza xD. Y530 nie wiem jak sie bedzie zachowywac ale z tym nie mialem problemow zadnych. Za to poprzedni casualowy idea pad do przegladania neta po 2 latach mial
@hetman64: Miałem MSI GL62 6QF, przesiadłem się na ASUS ROG GL502V.

Jak każdy laptop, grzeje się. WOT chodzi na full ustawieniach w 1920x1080 bodaj w 59 klatkach (synchronizacja pionowa, bez synchro wyciąga jakieś 80 klatek). Grałem spoko w GTA V na fullu. Ogólnie nie udalo mi się go jeszcze w żadnej grze zdławić, ale też nie grałem za dużo w jakieś nowsze tytuły, choć uważam, że z i7-6700, gtx 1060 6