Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matt312: korzystałem, taka typowa sieciowka. Milion zdjęć a nie zrobił zluszczonego lakieru na dachu.

Wolałbym na bezwyoadkowe.net kogoś wziąć ale mnie akurat czas gonił a miałem 500km po auto.
  • Odpowiedz
@matt312: ja korzystałem, ale również z motoraportera. Oba polecam, wszyscy specjaliści którzy robili oględziny zrobili to profesjonalnie i szczegółowo, ze zdjęciami itd. W sumie korzystałem 6 czy 7 razy
  • Odpowiedz
@matt312: Jeśli masz bardzo daleko to lepsze to niż nic, ale dość droga usługa (kumpel zapłacił 400 zł za sprawdzenie auta z Warszawy bez diagnostyki komputerowej). Jeśli masz mniej niż 200 km to lepiej samemu podjechać do ASO i sprawdzić.
  • Odpowiedz
@matt312: żaden serwis nie jest idealny, to fakt. Ale ja też korzystałem z autotesto i jakoś szczególnie nie ma się do czego przyczepić. Konkretny gościu, przez telefon robił dobre wrażenie i wydawało się że zna się na rzeczy. może mogliby być tańsi, bo jak się chce sprawdzić kilka fur to już wtedy trochę kasy idzie. ooo albo teraz wymyśliłem, że jak się sprawdza kilka samochodów to mogliby dawać rabat :P
  • Odpowiedz
@matt312: Korzystałem z AutoTesto przy sprawdzeniu jednego samochodu i było, powiedzmy, ok (nie dopatrzyli się, że jeden włącznik nie działał i że kierunkowskaz w lusterku miał minimalne pęknięcie), ostatecznie samochód jednak kupiłem i jestem zadowolony. Problem pojawił się przy drugim samochodzie (oba kupowane w krótkim okresie czasu). Firma dzwoniła do gościa i okazało się, że właściciel sprzedał samochód. No dobra, to pytam czy można wtedy przenieść tę kasę na firmę AutoVendo
  • Odpowiedz