Wpis z mikrobloga

@Conscribo tzn jak?( ͡° ͜ʖ ͡°) jak przestałam kilka miesięcy temu farbować i w ogóle dbać o kudły to wróciły mi do naturalnych kręconych i w ogóle się fajne zrobiły. Gdyby nie to to bym ścięła, ale teraz mi szkoda.
@Conscribo no xD wysłałabym Ci jakieś jeszcze starsze ale boję się że zawału dostaniesz xDD
@Antidolum dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@clown9 Cons dostał na PW jeszcze takie co na mirko nie wrzucałam. :D
@piczu duzo uwagi potrzebują, dużo spacerów. Głównie dlatego wzięłam dorosłego, wychowywanie szczeniaków to tragedia, w szczególności tak aktywnej rasy, nauka wszystkiego. Jeszcze kwestia tego że mają jednocześnie włosy i sierść, co też wymaga pielęgnacji.
@Rosanemable: No wiem wiem, nie chciałem ujawniać że wysyłasz mi na pw swoje zdjęcia, bo może nie życzysz sobie takiego rozgłosu. Nie mi to oceniać. Im mniej człowiek wie, tym lepiej śpi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rosanemable: cześć. Przepraszam, że do Ciebie pisze. Nie chcę przeszkadzać. Masz może ochotę na randke? Jeżeli nie bo się Tobie nie podobam to oczywiście zrozumiem. Mam nadzieję, że nie przerwalem Tobie w czymś ważnym. Proszę odpowiedź. Miłego wieczoru