Wpis z mikrobloga

To jak jest z tym #mbank ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz narzekacie że cośtam, a raz wychwalacie ze zajebisty bank (m.in. moi znajomi). Ja np. obecnie jestem w Millennium, i chwale bank za niskie koszty utrzymania, ale narzekam na lakoniczne podejście do informacji oraz archaiczne podejście do metod płatności (sam BLIK i HCE z elektronicznych). M. in. dlatego jestem zainteresowany mBankiem. Warto? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#banki
  • 24
@laress: o każdym banku (ba, o każdej firmie świadczącej usługi na masową skalę) znajdziesz negatywne opinie. A konto w mBanku jest spoko. Konto za 0 zł bez warunków, karta za darmo jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę. Jedyna wada to wypłaty kartą z bankomatów poniżej 100 zł z prowizją 1,30 zł. Od 100 zł wzwyż bez opłat. Jak teraz otworzysz konto to możesz zdobyć bonusy o wartości
@laress: W mBanku mam rachunek od 15 lat: izzyKonto > eKonto > Intensive.
Nigdy nie miałem żadnej opłaty za prowadzenie rachunku czy za kartę. Czasem tylko przez własną głupotę lub lenistwo nadziałem się na prowizję od wypłaty z bankomatu. Ale to przeszłość odkąd jest BLIK.
@Bellie: @Bankobranie: @ekstraordynarny: @MateuszOpoka: Właśnie przeniosłem się do mBanku. Dopiero teraz sobie uświadomiłem, jak skostniała jest mobilna bankowość w Millennium. Tam masz aplikację z wyglądu cofającą o grube kilka lat, a płatności mobilne to jedynie HCE na chwile obecną, które na androidzie muli i jest mniej bezpieczne od Google Paya. Ten ułamek mniej procent na koncie oszczędnościowym mi nie przeszkadza, gdyż w moim przypadku są to groszowe sprawy.
@Bellie: chodzi mi o brak Apple Pay i Google Pay. Poza tym, apka mobilna millennium nie umywa się do mBankowej pod względem ilości dostępnych danych