Wpis z mikrobloga

Mirki, jak polecacie zacząć przygodę z FUT? Gram we fife już kupę lat, aczkolwiek dopiero teraz jakoś się zebrałem za Ultimate Team. Macie jakieś sprawdzone sposoby jak szybko się wzbogacać, w jakich wyzwaniach warto brać udział? #fut #xboxone #fifa19
  • 6
@davidbeckham:
Na poczatku przygody buduj skład z tych piłkarzy na wypozyczenie w katalogu.

Wykup sobie premie coins w katalogu.

Kupuj kondycje co 3-4 mecze na poczatku i nie wdawaj na niepotrzebne karty

Zagraj sobie division rivals wbij sobie 3 range gdzies 7-10 zalezy jak grasz to dostaniesz 30k w czwartek chyba ze skusisz sie na paczki a paczki to generalnie #!$%@? ale skoro zaczynasz mogą ci na poczatek ładnie przywitać (
@davidbeckham: Na poczatek koniecznie trzeba zrobic sbc podstawowe i zaawansowane, szczegolnie te drugie daja znaczny zysk. Jesli chodzi o zarabianie to raczej na start tylko dwie metody:
1. Metoda brazowej paczki - kupujesz paczke za 400 coinsow, sprzedajesz wszystko wartosciowe po 200, zysk pewny tylko trzeba troche czasu zanim to wszystko sie sprzeda. Kondycji, herbow i kontraktow raczej nie sprzedasz. Warto tez sprawdzac ceny zawodnikow bo ceny czasem sa wysokie. Kondycje
@davidbeckham najlepiej nie zaczynaj :)
18 grałem w sezony online na luzie.
19 zacząłem z Fut. Wytrzymałem 1.5 mies. Za dużo czasu zabiera to 1. Za duże p2w to 2. Tracisz weekend bo bez LW ciężko cokolwiek zrobić to 3. Można by wymieniać, ja polecam co op i sezony online. Więcej funu mniej nerwów:)