Wpis z mikrobloga

@desertue:

Ustępuje miejsca kobietom, dzieciom itp bo po prostu uważam to za atrybut mężczyzny.

Jak to dobrze, że moja płeć nie zależy od tego czy siadam w zbiorkomie.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Wiesz o tym, że ja nie wymagam od wszystkich aby zaraz ustępowali miejsca bo kobieta czy dziecko tylko rozpaczam nad ilością gentlemanów w dzisiejszych czasach.

Ale i tak zaraz ktoś przeinaczy moje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
takiej złości, nienawiści i hejtu do mojej osoby nie uświadczyłem nigdy


@desertue: to nie jest skierowane bezpośrednio w ciebie ale bardziej w całą kulturę która upadla mężczyzn i produkuje takie myślenie które prezentujesz - hurr durr trzeba usługiwać obcym kobietom i starym babom, bo NIE MAJĄ B E N I Z. coraz więcej ludzi (facetów) widzi jakie to bezczelne wobec mężczyzn ale jako że są bezsilni to jedyną reakcją pozostaje
  • Odpowiedz
@tyrytyty:

hurr durr trzeba usługiwać obcym kobietom i starym babom, bo NIE MAJĄ B E N I Z

Gdzie tak napisałem? Bo chyba słyszę ból d--y skoro takie argumenty wyciągasz...

@MagnitudeZero: Ludzie mylą tzw "białorycerzy" z gentlemanami. Ten pierwszy włazi w dupę kobiecie nawet gdy ta go wykorzystuje. Ten drugi po prostu sprawia kobiecie przyjemność bez jakichkolwiek oczekiwań.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Raczej jest to głębszy problem. Małe i drobne gesty nie przyczyniły się do tego. Przykładowo: mogę ustąpić kobiecie miejsca w pociagu, ale już nie poszedłbym do sklepu dla niej po p-------y, bo akurat ma ochotę.
  • Odpowiedz
@desertue: argumenty "ustępowanie jest czymś, co robi prawdziwy facet" sprowadzają się do tego że mężczyzna jest gorszy i musi bo ma beniz a kobieta jest lepsza i nic nie musi bo go nie ma
  • Odpowiedz
dzieci stoją


@desertue: A co dzieciom szkodzi stać? Jeśli nie plączą się pod nogami, to niech stoją. Są zwinniejsze i mają niżej położony środek ciężkości. Mając 185cm mam dużo trudniej, niż te wszystkie małe karakany, przyśpieszenia rzucają mną jak szmatą.
  • Odpowiedz
@desertue: Ja nie ustępuję miejsca nikomu (za wyjątkiem ewidentnie chorych ludzi lub po 70) tylko po to, aby stare baby, oraz goście tacy jak ty mieli o to ból d--y. Lubię oglądać te polackie, nienawistne spojrzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@desertue: równouprawnienie mówi Ci to coś? Czemu uważasz, że kobieta jest gorsza o faceta i musi koniecznie siedzieć? Co innego osoby starsze, bo one mogą nie mieć sił, ale tak? kto pierwszy ten lepszy
  • Odpowiedz
@desertue: Jak ktoś czyta książkę to według Ciebie ma odrywać wzrok od książki co chwilę by upewniać się czy obok nie stoi jakiś emeryt?
Nie, to na osobie która chce usiąść spoczywa obowiązek by o to poprosić.
  • Odpowiedz
A to dzieci nie moga postac? Mnie od malego rodzice uczyli ze nalezy miejsca starszym ( 50 w gore) osobom ustepowac.. to nie zaden wstyd zapytac/poprosic...
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: a co do c---a ci do tego, co ja plusuje? zalosne za te placze "menszczyzn" o rownouprawnienie, kiedy tak naprawde jojczycie, że chlip, dziefczyny majom lepiej i ja tesz kcem. wezcie sie w garsc, jak chcecie byc traktowani jak faceci to sie zachowujcie jak faceci. co do komunikacji miejskiej, jestem dziewczyna przed 30tka i niedobrze mi sie robi, kiedy to ja wstaje zeby ustapic miejsca starszej osobie czy dziecku
  • Odpowiedz