Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 64/90 - trening zaliczony.
Umieram. Dosłownie. To dłuższe to jak przystało na to wyzwanie - Chodakowska, zaś to drugie to Hula - Hop. Jestem mega zadowolona z dzisiejszej aktywności. Mimo, że serducho mam już prawie w gardle to czuję się świetnie.
Ogólnie trening Chody - "Bikini", bo tak się nazywa dzisiejszy program dzieli się na takie jakby dwie części. Podczas pierwszej miałam w głowie wszystkie ostatnie negatywne wydarzenia, trochę sobie pogadałam ilustrując w głowie sytuacje z różnymi osobami (jakby ktoś stał z boku to by uznał mnie za conajmniej jakąś wariatke), w drugiej części faza z pierwszego odpuściła i tym razem zaczęłam skupiać się na pozytywnych rzeczach. Szczerze mówiąc jak już kończyłam aktywność końcowym rozciąganiem czułam się mega odprężona. Całe napięcie z dnia zanikło i czuję się szczęśliwa. Myślę, że warto to zapisać, bo na dłuższą metę może z tego powstać ciekawe ćwiczenie na odświeżanie umysłu podczas aktywności. Zmykam się ogarnąć, a Wam życzę miłego wieczoru i dalszego scrollowania, dobranoc! <3

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 64/90 - trening zaliczony.
U...

źródło: comment_KkTkLCOo026Vmcc0TqJqQRuHIqABvscA.jpg

Pobierz
  • 4