Wpis z mikrobloga

Jak to jest? #swiadomosc vs #podswiadomosc

Budzik nastawiony na 7:10, 7:20 oraz 7:30. Budzę się 9:40. Budzik na 100% dzwonił, ale nie pamiętam momentów, w których go wyłączałam. Zasnęłam ok 2 w nocy, bo wiatr nie dawał mi zasnąć. Przez brak poczucia bezpieczeństwa, zasnęłam odczuwając niepokój, w dodatku rozżalona i zestresowana, więc mimo że pospałam dłużej, czuję się niewyspana. Kładłam się spać z myślą, że chcę wstać wcześnie i nawet umówiłam się z kolegą między 8 a 9:30 na spotkanie grupowe, które prowadził. Mimo to budzik sobie nie poradził, żeby mnie dobudzić. Kiedy chodziłam do pracy nie miałam problemu, żeby się obudzić nawet gdy spałam tylko 3 godziny zasypiając równie późno i budząc się równie niewyspaną. Praca to jednak duży obowiązek. Spotkanie, dlatego że "chcę" to nie poczucie obowiązku według mojej podświadomości? Ale ja naprawdę chciałam. Teraz kolega pomyśli, że mi nie zależy, a to nieprawda ()

Zdażają Wam się podobne sytuacje?

#zalesie #gorzkiezale #kiciochpyta #spanie #codziennehistorie #dziendobry #jaktoogarnac
  • 6
Teraz kolega pomyśli, że mi nie zależy, a to nieprawda


@Perfektka: Zadzwoń, przeproś, i powiedz jak było, to tak nie pomyśli.

Druga sprawa, polecam jakąś aplikację budzika, która nie wyłącza alarmu do momentu wypełnienia jakiegoś zadania. Np. do zeskanowania QR kodu, który przyklejasz na lustrze w łazience, albo do rozwiązania zadania matematycznego. Ja codziennie się budząc dostaję kilka zadanek w stylu 14*7+3-19, po poprawnej odpowiedzi na 4, już nie chce mi
która nie wyłącza alarmu do momentu wypełnienia jakiegoś zadania. Np. do zeskanowania QR kodu, który przyklejasz na lustrze w łazience, albo do rozwiązania zadania matematycznego.


@GaiusBaltar: ojezu przysięgam, że dostałabym #!$%@?. kiedyś też miałam jakieś zadania, to nim otworzyłam i przetarłam oczy mijało kilka sekund. do tego przeczytanie i zrozumienie zadania to koszmar. a budzik dzwonił i dzwonił i ostatecznie wstawałam zdenerwowana.

u mnie najlepiej od zawsze działa zostawianie telefonu na