Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze: na co normalnemu facetowi różowa? Zwłaszcza #p0lka. Producenci ryżu spełnili nasze potrzeby kulinarne i nawet jeżeli jakiś #przegryw nie potrafi ugotować obiadu to i tak nie umrze z głodu, bo producenci żywności spełnili w pełni oczekiwania swoich klientów. Za jakieś 2 zł możecie napełnić swój żołądek smacznym białym ryżem, makaronem z pszenicy durum, kaszą czy innym pożywnym pokarmem tego typu. Dorzucie jeszcze z 2 zł na jakiś pierwszy z brzegu sos Winiary i już macie pełny żołądek. Jeszcze niech tylko stanieje technologia i produkcja interaktywnych lalek stanie się masowa i pospólstwo będzie w końcu stać na ich zakup to #rozowe staną się całkowicie zbędne. I nawet z tym nie polemizujcie. Dziękuję. Dobranoc.

#przegryw #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #mamwaswdupie #przegryw #wygryw #p0lka #wygrywajwprzegrywie #wygrywajzwykooem #zycienakrawedzi
Pobierz Medrzec_Syjonu - Powiedzmy sobie szczerze: na co normalnemu facetowi różowa? Zwłaszcz...
źródło: comment_NPmQNUtLDLaAHvNUwxCIoKlOBJ8ZrugM.jpg
  • 17
@DzikaMrowka: Nie no. Jedynie co płeć kobieca może mi w tym momencie zaoferować to tylko i wyłącznie masaż napletka. A że nie należę do grona osób, które interesuje przygodny seks czy sam związek to nic mi różowe nie mogą zaproponować. Umiem również ugotować co nieco (przynajmniej jakieś podstawowe rzeczy) - więc odpowiedź nasuwa się sama¯_(ツ)_/¯. Poza tym nawet gdyby mi się nie chciało sterczeć przy garach to zwyczajnie stać mnie na
@Aminori: A ja na szczęście nie mam zbyt dużych problemów z sobą. Zarówno z ciałem jak i z samą psychiką. Nie łysieje, nie jestem zbyt gruby, jestem dość inteligentną osobę (aczkolwiek również i leniwą). Jedną z rzeczy, która sprawiła, że zostałem przegrywem (no, a może sobie to wmawiam) to mój introwertyzm oraz wynikająca z niego niechęć do kontaktów z innymi ludźmi (pomijając wąską grupą osób, które lubię, toleruje - dla nich
Ale się kurde obżarłem wege bio pasztetem. To wszystko mnie tylko umocniło w przekonaniu, że różowa nie jest mi potrzebna. 6 zł w markecie, rach ciach żołądek szczęśliwy, głowa spokojna, zdrowo i porządnie.
@DzikaMrowka Nie zrozum mnie źle. Co do różowych to mimo wszystko mam dość wysokie wymagania i nie zamierzam ich obniżyć. Nie jestem żadnym chadem, nie mam kwadratowej szczęki, ale mam wystarczająco oleju w głowie by nie brać byle czego. Najwyżej zostanę sam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zresztą nie spotkałem do tej pory żadnej bratniej duszy w płci przeciwnej. Fajnie byłoby, żeby chociaż myślała w sposób nieszablonowy, a z
@Medrzec_Syjonu: no spoko :D ale jak będzie lustrzanym odbiciem ciebie byloby nudno :> ofc trzeba miec dużo wspólnego, ale fajnie jest jak dwie osoby się różnią ;> no i zaskoczyles mnie z tym ze mialaby byc starsza bo faceci zazwyczaj chca mlodsze, , (czyba ze sami sa mlodzi)
@DzikaMrowka Nie. Nie chodziło o tą przysłowiową "mamuśkę" z filmów dla dorosłych :). No, ale uwierz mi na słowo mam dość specyficzne podejście do wielu spraw i specyficznie marzenia (np. przejechanie przez niektóre państwa, głównie europejskie - ze względu na bezpieczeństwo kamperem, założenie firmy ze znajomymi - poświęcam na ten ostatni cel dość dużo swojego prywatnego czasu). Wiem, że życie zweryfikuje moje marzenie, ale nie mógłbym związać się z osobą, która na