Wpis z mikrobloga

@macadamia: Podałam ci jasny przykład, że stanowisko klechów w wynika z obawy o własne tyłki, bo gdy dzieci wiedzą coś więcej okazuje się, że przez takiego klechę były molestowane. Ja wiem, że zmusiłam cię samodzielnego myślenia i połączenia faktów. Już po pierwszym komentarzu powinnam zrozumieć, że stanowczo przeceniłam twoją inteligencję. No ale, w sumie, czego ja wymagam od zindoktrynowanych osobników po praniu mózgu przez klechów... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Podałam ci jasny przykład, że stanowisko klechów w wynika z obawy o własne tyłki, bo gdy dzieci wiedzą coś więcej okazuje się, że przez takiego klechę były molestowane. Ja wiem, że zmusiłam cię samodzielnego myślenia i połączenia faktów. Już po pierwszym komentarzu powinnam zrozumieć, że stanowczo przeceniłam twoją inteligencję. No ale, w sumie, co ja wymagam od zindoktrynowanych osobników po praniu mózgu przez klechów...


@xandra: XDD
A jestes w stanie
  • Odpowiedz
@macadamia: Boga nie ma, więc nie widzi, logiczne prawda? xDDD Chodziło ci o to, by wsadzić głowę w piasek i nic nie mówić. Udowodniłam coś odwrotnego na przykładzie klechy zboczeńca obmacującego dzieci. Nadal nie rozumiesz? Borze, widzisz i nie szumisz parafrazując xDDD
  • Odpowiedz
Boga nie ma, więc nie widzi, logiczne prawda? xDDD Chodziło ci o to, by wsadzić głowę w piasek i nic nie mówić. Udowodniłam coś odwrotnego na przykładzie klechy zboczeńca obmacującego dzieci. Nadal nie rozumiesz? Borze, widzisz i nie szumisz parafrazując xDDD


@xandra: Z tym bogiem to byl cytat z filmu, ale nie dotyczyl pedofilii w kosciele wiec podejrzewam ze niestety nie widzialas.

Chodziło ci o to, by wsadzić głowę w piasek i nic nie
  • Odpowiedz
  • 0
@macadamia No to nie pozostaje mi, mało lotnemu, nic innego jak przyjąć twoją mądrość, która stawia w jednym szeregu niskiej politycznej wartości (z której to zapewne wynikają prostackie hasła) złotówy, zakazujących pedałowania i feminizm, które łączy to, że przede wszystkim starają się zwrócić na siebie uwagę, zamiast uprawiać politykę. Rzeczywiście wydaje się to prawdą.
  • Odpowiedz
Po prostu szkoda mi niedzieli ;)


@xandra: Wiadoma sprawa, to mam pecha w takim razie, ze akurat sie to trafilo jak zaczalem cytowac twoje wiadomosci :/ No ale rozumiem, napiety grafik. Next time.
  • Odpowiedz
starają się zwrócić na siebie uwagę, zamiast uprawiać politykę. Rzeczywiście wydaje się to prawdą.


@madegg: Prawie sie zgadza. Po prostu manifestacja to forma uprawiania polityki, ktora polega na zwracaniu na siebie uwage.
  • Odpowiedz
No dobra krótkie kontrowersyjne hasła, ale co te konkretnie ma na celu pokazać? Kobieta ma baginę. No kurde dziwne bardzo.


@Blaskun: Xandria pisala o tym wczesniej (chociaz w jej wypadku ciezko wyluskac jakies wnioski z jej wypowiedzi), ja tak samo - podejrzewam, ze o wyciagniecie tematu tabu. W niektorych miejsach temat gwaltu jest nadal tabu, temat gorszego samopoczucia w czasie okresu, nie wiem co tam jeszcze. Podejrzewam, ze chodzi tutaj
  • Odpowiedz