Wpis z mikrobloga

@madegg: Nie wiem, nie rozumiem też darcia ryja przez pielgrzymki, które notorycznie odwiedzają moje święte miasto. Drą się jak porypane wzajemnie przekrzykując, a stoją obok siebie! Dzieci płaczą, psy wyją, rozmawiać się nie da...
  • Odpowiedz
Niech ktoś mi wytłumaczy, bo zajmuje nie to już od dłuższego czasu,


@madegg: to wyjatkowo malo lotny z ciebie wykopek, skoro nie zauwazyles jeszcze ze na demonstacjach ogolnie umieszka sie proste, kontrowersyjne hasla jak "mam cipke", "zakaz pedalowania", "uber-hiv" albo karykatury politykow.

Kolejny dzien, kolejne informacje przyswojone, jeszcze troche i wyjdziesz na prosta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Jesli rzeczywiscie chcesz, zeby sytuacja katolikow w Polsce sie zmienila, zarowno jak pozycja kosciola stracila na wartosci - mozes zrobic jedna, wspaniala rzecz - nie pisac w tym temacie ma wykopie. W ten sposob nie bedziesz osmieszac naszej strony barykady, na przyklad poprzez porownywanie wulgarnego hasla na demonstracji do celebracji. A robisz to niestety prawie kazda, pseudo-inteligentna wypowiedzia, z ktorej po prostu wylewa sie jad, w dodatku taki, ktory
  • Odpowiedz
"zakaz pedalowania", "uber-hiv"


@macadamia: jedni nie lubią gejów, drudzy taksówek - co oznacza, albo jaki ma iść przekaz za pomocą poinformowania na transparencie, ze jako kobieta posiada się kobiece narządy płciowe?
  • Odpowiedz
@macadamia: Jasne udawajmy, że nic się nie dzieje, schowajmy głowę w piasek - TEMAT SAM ZNIKNIE. To samo próbują propagować klechy, którym nie na rękę jest, gdy dzieci dowiadują się, że były molestowane, przykład co powiedział jeden klecha" Edukacja seksualna w szkołach. Biskup Dec: Bardzo niebezpieczna pokusa szatana
Co się okazało?

Na lekcji WDŻ dziewczynki opowiedziały o molestowaniu przez księdza. Do Sądu Rejonowego w Nowym Targu wpłynął akt oskarżenia przeciw
  • Odpowiedz
jedni nie lubią gejów, drudzy taksówek - co oznacza, albo jaki ma iść przekaz za pomocą poinformowania na transparencie, ze jako kobieta posiada się kobiece narządy płciowe?


@Poro6niec: No kolejny niedzielny zaspaniec! Tu nie chodzi o to, ze sie czegos nie lubi - tylko o krotkie haslo dotyczace zagadnienia.

A co do przekazu, to bardzo prosta sprawa (zeby bylo jasne - ja sie z tym nie zgadzam, ja tylko edukuje
  • Odpowiedz
@xandra: ¯\(ツ)_/¯ Szkoda, pozostane w takim razie przy probach pokazania naszej strony jako racjonalnych ludzi, ktorzy nie skacza z tematu feminizmu na pielgrzymki a potem z pielgrzymek na pedofilie ¯\(ツ)_/¯ I ktos taki wspomina o horyzontach XDD
  • Odpowiedz