Wpis z mikrobloga

Podoba mi się jak ta dupa od 100rajstop czalendż pisze jakieś rzeczy o tych rajstopach. SOM FAJNE, ROZCIONGLIWE, TROCHE SIE ZAWIODŁAM CENĄ, ALE OGUNIE FAJNE I LUBIE. Takie pudrowanie syfa, że niby wcale nie chodzi o atencję i poszerzanie zastępu orbiterów, tylko o quality content na temat jakości odzieży XD
  • 50
  • Odpowiedz
@cpp17: @Lil_young: @Booty_Gurl: w sumie, nie wiem, jakoś te wszystkie osoby, które robią 100 dni czegośtam mi wiszą, ani ich nie lubię, ani mnie nie wkurzają. No może Doter, ale to kwestia jego wykreowanej osobowości, która była irytująca. Poza tym zawsze można ich bloknąć, choć pewnie wcześniej czy później ich trafi słynny cykl.
  • Odpowiedz
@cpp17: patrząc na komentarze pod jej wpisami, to tak, chyba o to chodzi :D
Aczkolwiek ja jestem laską i czytając ją, mam myśl "Spoko rajstopy, może se kupię" i przewijam dalej.
  • Odpowiedz
@cpp17: @LaLunayElSol: No elo, przecież to oczywiste że laska zarabia na sprzedawaniu swojej seksualności, tylko w nieco bardziej zawoalowany sposób niż np panie z roksy. Ja nawet nic do tego nie mam, każdy robi co lubi, tylko spoko jak się przy tym nie oszukuje samego siebie XD
  • Odpowiedz