Wpis z mikrobloga

Tak przeglądam te oferty trenerów personalnych. Zdumiewają mnie efekty przemian ich podopiecznych.
Np. Czarny Furiat, pokazuje zdjecia swoich "fizjokratów", którzy w przeciągu 12 tygodni potrafią zrobić 6 pak. Jak to możliwe? Co jest tego sekretem? 3h cardio dziennie? Drakońska dieta? Pytam serio, bo aż nie chce mi się wierzyć że niektóre "ulańce" bez żadnej wierzy o ćwiczeniach są w stanie osiągnąć takie rezultaty.
Może się wypowiedzieć ktoś obeznany? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dieta #silownia #mirkokoksy
  • 31
@Astuel ja bez specjalnego wysilku w miesiac robie 6 pak ale wczesniej duzo trenowalem to mam z czego zrobic
Ogolnie trenerzy pytaja o "przeszlosc" i sami mowia ze wczesniej trenujacych to az przyjemnie prowadzic
@Kasahara: No aż nie chce mi się wierzyć w to. Coś w stylu -16 cm w pasie, - 15 kg. I sześciopak elegancko wyrzeźbiony. @koral: No wierzę, jeżeli trenujesz i masz doświadczenie. Ale nie kurde zupełnie zielony ułany gość, czy dziewczyna. Żeby aż tak się wyrzeźbiła w 3 miesiące, kurde.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpuśc sobie te zdjęcia synek. To bujda. Takie przemiany ludzie robią to fakt, ale nie w takim krótkim okresie i nie na samym ryżu z kurczakiem.Czarny wysyla wsyztskim #!$%@? to samo, czyli jakiś szablon dgzie amsz #!$%@?ć cały dzien cebule, ryż i kurczaka
@Kasahara: W przypadku takiego gościa można łatwo robić właśnie takie przemiany dla ludzi, którym imponuje krata, bo sami całe życie jej nie widzieli. Mięśnie podpompować i można po tygodniu robić fotkę przemiany.
@Blahblahaa: Nie chodzi o to, że gość ma kratę cały czas. Tylko przychodzi na imprezę bez kraty, 3-7 dni później wychodzi 3-5kg lżejszy z kratą xD. Jednak taki typ organizmu rzadko się zdarza.