Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was w sklepie aleshop.pl/miał doświadzczenia z tym sklepem? Mają dobre ceny w porównaniu z konkurencją ALE opłata tylko przelewem online/przelewem tpay oraz brak możliwości odbioru osobistego/wysyłki za pobraniem. Sklep ma siedzibę Nowe Sady 17, 94-102 Łódź, w googlach widnieje tam - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, ale jest to duży budynek, może jakieś biura/pomieszzenia są wynajmowane. Ceneo ostatnio dobre opinie (na początku słabo), na www.legalniewsieci.pl brak jakiegokolwiek info (odpisali żę wygląda ok ale się przyjrzą)

"Dzień dobry, wszystko co Pan opisał ma znaczenie, jednak sklep posiada dużo pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl co oznacza, że zamówienia realizuje - sprawdzimy sklep dokładnie i damy znać. pozdrawiamy"

Myślicie, że sklep to scam? Na co zwracać uwagę chcąc być pewnym, że sklep to nie przekręt?
REGON 380329694
NIP 7271718173

Czat z aleshop.pl:
Ja11:26
Witam,

czy możliwy jest u Państwa odbiór osobisty?

11:28
Przepraszamy, ale w tym momencie wszyscy konsultanci są zajęci. Proszę, zostaw nam swój adres e-mail, a my odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wsparcie dołączył(a) do chatu

Wsparcie11:28
Witam serdecznie

Wsparcie11:28
niestety ze wzgledu na duzy wspolnczynnik nieodbieralnosci

Wsparcie11:29
nie posiadamy takiej opcji w sklepie

Ja11:34
Rozumiem, a czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

Wsparcie11:35
również nie posiadamy

Wsparcie11:35
konkurencja nas nie lubi

Wsparcie11:35
i zamawiała na fałszywe adresy narażając nas na koszty

Ja11:37
rozumiem, dziękuję za informację.

#sklepyinternetowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 463
  • Odpowiedz
@uriel00: ja kupiłam u niego dwa razy, fakt były to niskie kwoty rzędu 20 zł., obie przesyłki do mnie dotarły. Dlatego postanowiłam zamówić trzecia, tym razem za 1500 zł i już zaczęły się schody. Sama wystawiła opinię pozytywną na Ceneo, myślę, że te opinie są realne, ale dot. rzeczy o niskich wartościach. Gdy do sklepu wprowadził smartfony itp. to zaczęły się problemy.
  • Odpowiedz
@czyzyk14: potwierdzam, wybaczcie ale niestety ja na ten moment nie jestem w stanie dać 100% pewnej odpowiedzi odnośnie płatności z weekendu. Najpewniej jest sprawdzić każdą transakcję po numerze i do tego Was zachęcam. Wiem, że są wśród zablokowanych nawet z 8.03, ale tak jak pisałem wyżej - różne czasy księgowania itd.
  • Odpowiedz
@Duska22 właśnie tak działają teraz przestępcy, najpierw faktycznie robią realne tranzakcie bo musza przejść weryfikację i zbudować pozytywna opinię o sobie a potem czekają na jakieś święto robią od promocji rabat i znikają zgarniając sporo kasy co za problem mieć kilka telefonów jak i konta w banku wystarczy jeden słup i masz wszystko z dowolnego miejsca na ziemi przez vpn itp.. Pytanie czy tranzakcie z tpay szły na te 2 rachunki
  • Odpowiedz
Też zostałem perfidnie oszukany , zwykle jestem ostrożny ale zaufanie do ceneo którego już w tym momencie nie mam oraz jej mało podejrzany wygląd mnie zmylił . Zapłaciłem przez Tpay w niedziele ,czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy oraz czy trzeba się upomnieć o to . Napisałem im ticketa odnośnie zablokowania i czy odzyskam pieniądze .Raczej nie ma szansy sie do nich dodzwonić próbowałem z 6 razy ,za każdym razem wywalało mnie
  • Odpowiedz
Noo więc mój ojciec nie powiedział mi wcześniej że u nich coś zamawiał, chyba jakaś kamerkę i dał się nabrać no niestety zrobił przelew z konta mbanku, na ich konto mbanku czy jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy ? Czy #!$%@? i 400zł stracone? ;-;
  • Odpowiedz