Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was w sklepie aleshop.pl/miał doświadzczenia z tym sklepem? Mają dobre ceny w porównaniu z konkurencją ALE opłata tylko przelewem online/przelewem tpay oraz brak możliwości odbioru osobistego/wysyłki za pobraniem. Sklep ma siedzibę Nowe Sady 17, 94-102 Łódź, w googlach widnieje tam - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, ale jest to duży budynek, może jakieś biura/pomieszzenia są wynajmowane. Ceneo ostatnio dobre opinie (na początku słabo), na www.legalniewsieci.pl brak jakiegokolwiek info (odpisali żę wygląda ok ale się przyjrzą)

"Dzień dobry, wszystko co Pan opisał ma znaczenie, jednak sklep posiada dużo pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl co oznacza, że zamówienia realizuje - sprawdzimy sklep dokładnie i damy znać. pozdrawiamy"

Myślicie, że sklep to scam? Na co zwracać uwagę chcąc być pewnym, że sklep to nie przekręt?
REGON 380329694
NIP 7271718173

Czat z aleshop.pl:
Ja11:26
Witam,

czy możliwy jest u Państwa odbiór osobisty?

11:28
Przepraszamy, ale w tym momencie wszyscy konsultanci są zajęci. Proszę, zostaw nam swój adres e-mail, a my odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wsparcie dołączył(a) do chatu

Wsparcie11:28
Witam serdecznie

Wsparcie11:28
niestety ze wzgledu na duzy wspolnczynnik nieodbieralnosci

Wsparcie11:29
nie posiadamy takiej opcji w sklepie

Ja11:34
Rozumiem, a czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

Wsparcie11:35
również nie posiadamy

Wsparcie11:35
konkurencja nas nie lubi

Wsparcie11:35
i zamawiała na fałszywe adresy narażając nas na koszty

Ja11:37
rozumiem, dziękuję za informację.

#sklepyinternetowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 463
  • Odpowiedz
@Szymon22222 zobacz co wrzucił @loduwa może to pomoże rozwiązać problemy... a komunikat na stronie? to chyba tylko dla odwrócenia uwagi ... myślę, że tpay gdyby było OK, to by się skontaktował z właścicielem i go odblokował...
@jacek-d czy macie kontakt z właścicielem sklepu? przydałoby się więcej informacji podać do wiadomości klientów ;-)
  • Odpowiedz
Napisałem maila do Pana "Woźniaka". Odpowiedź jaką dostałem: "Witam

Tak samo zostałem oszukany przez wieloryby rządzące na rynku rtv agd teraz beda chcieli mnie skazac za cos czego nie zrobilem, nigdy nie mialem pana pieniedzy bo konta zostaly zablokowane jak i platnosci, TO BANKI I TPAY MAJA TWOJE PIENIADZE, ja jestem kozlem ofiarnym chcialem wyslac zamowienie ale jak mialem zaplacic za towar ktory zamowiles skoro nie mialem jak do MNIE ZABLOKOWALI !!!!!!
  • Odpowiedz
No i ja już dostałem odpowiedź z TPay:

"Szanowmy Panie,
Uprzejmie informujemy, że transakcja XXXXXXXXXX na kwotę 1799,10PLN została poprawnie rozliczona i zaksięgowana na koncie Sprzedawcy 20:42:22 10/03/2019 ( zgodnie z otrzymanym potwierdzeniem transackji płatniczej).
Jendocześnie informujemy, że obliczu podejrzeń oszustwa Pana tranakcja została zablokowana i środki nie zostały wypłącone na rachunke bankowy Sprzedawcy.
Będziemy Pana informować na bieżąco o dalszych działaniach.

Z wyrazami szacunku,"
  • Odpowiedz
@ivan-melnyk: Pytanie było do Vickson22. Niech pan napisze po prostu maila do Tpay - info@tpay.com podając numer transkacji. Odpiszą, czy środki zostały przez nich zablokowane. Żadnych specjalnych pism wysyłać nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Vickson22: no to miałeś chłopie szczęście :)
Teraz idź i kup w normalnym sklepie, bez dziadowania żeby przyoszczędzić te 50zł na najtańszą ofertę w polskim internecie. Stać Cię bo właśnie zarobiłeś od życia 1800zł, które jedną nogą były już w kieszeni złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darkdream: Pytanie czy to się dotyczy wszystkich weekendowych przelewów. @jacek-d napisał: > Jesteśmy na etapie analizowania danych, konto zablokowaliśmy dziś w południe, ale w tym „worku” płatności zablokowanych są też takie z weekendu. Wynika to z różnych czasów księgowania przez różne banki
  • Odpowiedz
hmmm powiem tak sprawę śledzę od początku i po sprawdzeniu NIP - brak płatnika VAT, opinii na ceneo 149 gdzie 80 z nich w ciągu ostatnich 30 dni a sklep przecież od lipca istnieje na ceneo, FV to nie faktury tylko coś co ma je przypominać, cache googla i archiwum.org pokazują co chwilę inny numer telefonu i do tego najważniejsze jakoś żaden klient nie napisał (poza ceneo.pl, tutaj no nie oszukujmy się
  • Odpowiedz