Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej, przymierzam się do kupienia #garmin Forerunner 735XT. Funkcjonalnie wypada fajnie i nie jest też tak ogromny jak Fenix 5 (nawet 5s), co przy chudej łapie robi duże znaczenie. Zastanawiam się czy warto kupić online w sklepie eAzymut.pl ze względu na 3 letnią gwarancję czy to bardziej pic na wodę i styknie choćby w xkomie? Mają jakąś specjalną umowę z Garminem o wydłużonej gwarancji czy ten trzeci rok dokładają oni sami i tylko w ramach ich sklepu to rozpatrują? Ktoś miał okazję odsyłać na gwarancję po 2 latach?

#smartwatch
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bukaa_ jak cena ta sama to lepiej z azymuta. Zobacz też cenę va3 bo mimo kilku ułomności związanych z dotykowym ekranem i słabszą baterią to też ciekawa opcja.
  • Odpowiedz
@Bukaa_: nie żebym podpuszczał, czy coś, jak przez internet to chyba można jeszcze coś odkręcić. Ja też mam zamiar kupić, ale 935 i właśnie dlatego czekam, bo mają być nowe modele triathlonowych na dniach i albo kupię nowy, albo 935 po znacznie niższej cenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cevilo na szybko rano szukałam i nie znalazłam żadnych konkretów kiedy ewentualnie cokolwiek miałoby wyjść nowego. Znasz jakąś orientacyjna datę?
  • Odpowiedz
@Bukaa_: Trzymają to w taje,micy, by do końca ludzie kupowali stare modele. Maja cykle dwuletnie, wypada marzec 2019, może kilka tygodni się przesunąć przed jakiąś imprezę triathlonową, maraton:
https://the5krunner.com/2018/12/17/jan-2019-sports-watch-update-all-new-current-bike-run-tri-fitness-models-with-gps-rumours-of-replacement-dates-for-garmin-polar-suunto-wahoo-fitbit-more/
Znani blogerze, recenzenci, sportowy mają przecieki, jak wyżej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cevilo kuuurcze, to teraz zagwozdka. Nie widzi mi się szczerze mówiąc czekać killa tygodni, chociaż jasne, ten mogę na spokojnie zwrócić. Ciekawi mnie na ile te ceny wtedy spadną.
  • Odpowiedz
@Bukaa_: znam ten ból, też potrzebuję, ale wytzymam ze starym zegarkiem jakoś, ceny spadna o kilkadziesiąt procent, biorąc pod uwagę poprzednie wdrażanie nowych modeli i jak się wtedy zachowywały, pal licho pieniądze, ale po prostu kupujesz coś co jest na starcie już trochę przestarzałe i nie będzie w tym modelu takiego nacisku na upgrade softu, rozwój itd...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cevilo i chyba tak zrobię, zreszta zegarek zamówiłam w nocy, więc jak się nie pojawi jakieś konkretne info zanim dojdzie to go sobie zostawię. . ( ͡º ͜ʖ͡º) przeskok z MiBanda i tak będzie kolosalny. :D
  • Odpowiedz
@WuERA: Jest zupełnie inaczej, posypią się z dnia na dzień, już się sypią. Taki Fenix 5 plus spada co kilkanaście dni o 100 zł, podobnie z 935
  • Odpowiedz