Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Olomir: syn koleżanki mojej stary to #!$%@? który pracowal, studiowal, robił prawo jazdy na ciężarówki i jeszcze sam się edukował z 7 języków. To właśnie słyszałem za każdym razem jak byłem u fryzjera bo właśnie nim jest koleżanka mojej starej i mam tą usługę za darmo więc tam chodzę bo warto. Ale te historie #!$%@? xDD zawsze czuję się jak bezwartościowy śmieć, który nic nie robi tylko je i sra.
@Olomir: śmiesznie jest potem jak się okazuje, że syn koleżanki mojej starej miał same 5 i 6 w liceum, później studiował pracował i uczył się języków, ale: studiował fizjoterapię na WSLiB, pracował w kinie za 5zł/h i uczył się języków, ale gówno z nich powiedzieć potrafi. Efekt taki, że zdolniacha zapindala na budowie w Irlandii (o muj bosze), mimo tego, że taki zdolny był ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Olomir: ja niestety słyszałem tylko o córce koleżanki mojej mamy która #!$%@? wszystkie klasy liceum z czerwonym paskiem, potem studiowała prawo, stypendium, praca w weekendy 25zł/h a teraz jak zapytałem co tam u tej córki twojej koleżanki to mówi że nie skończyła studiów jebnęła się z gościem o parę lat starszym z lasów leśnych i siedzi sama w domu i wychowuje dzieciaka kiedy jej seba buduje pomosty 900km od niej ¯\_(ツ)_/¯