Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Mirki,

wychowałem się bez ojca, kobiety zwracają mi uwagę że mam dużo cech kobiecych ( delikatny, wrażliwy, czuły, małozdecydowany) że nie jestem aż tak męski jak by chciałby żebym był.

jak mogę nad tym pracować:
- psychoterapia?
- jakieś kursy dla facetów
- książki, jakaś dobra lektura.

niestety lvl 33, może trochę późno, ale coś chciałbym z tym zrobić,

#psychologia #ladnypan #psychiatria #depresja #pewnoscsiebie #psychoterapia
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 17
a3669007b: @SVCXZ

Może to banalne, ale próbuj część obracać się wśród facetów, którzy wykazują te bardziej "męskie" cechy. Ot chociażby jakiś klub sportowy itp.


Jest to jakiś pomysł, dzięki :)
Tak naprawdę w takich sytuacjach dopiero odczuwam że jestem trochę inny. Goście napakowani testosteronem... a ja się czuję trochę przy nich jak dziecko. Myślałem o jakich sportach walki.

@leonardopg5

XD no tak pograj w męski sport jakiś, ić na strzelnicę, kup
OP: @suqmadiq2ama
@Kuprix

Nie pociągają mnie Panowie. Czuję się facetem.

@IntrovertedDoge

Trochę jakbym czytał o sobie. Wielokrotnie dałem też się wykorzystać ze względu na to że chciałem pomóc, albo ktoś zobaczył że się bardzo w coś angażuję. Po wszystkim pozostał niesmak i żal.

Widzisz to nie jest tak że to się widzi jako problem. Najlepiej dostrzegają to osoby z zewnątrz. Mnie zaczęto na to zwracać uwagę. Partnerki z którymi byłem nawet
Miód z malinami: Mam podobną sytuację, tylko w drugą stronę i bez ubytków w rodzinie. Mimo tego, że w rodzinie mam sporo kobiet, to obracałam się głównie w męskim towarzystwie, co sprawiło, że zostawałam najlepszym kumplem wszystkich moich ewentualnych miłości, bo zachowywałam się totalnie jak oni. Zresztą, czasem mi to wypominali, że mogłabym być bardziej dziewczęca. Miałam przy okazji przygodę z psychologiem, która starała się coś z tym zrobić, ale chyba
OP: @Miód z malinami:
gratuluję, fajnie wiedzieć że są osoby którym takie cechy nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, dostrzegają w nich coś pozytywnego

@ewolucja_myszowatych
Pewnie że lepiej, jednak wiesz, kiedy jesteś facetem a Twoja kobieta mówi że nie do końca.. to jest trochę jak kastracja.
Każde z nas w podświadomości ma zakodowane pewne role.
Chcę być facetem mojej kobiety, jeśli ona we mnie tego nie widzi, jest to krzywdzące, tym bardziej
@AnonimoweMirkoWyznania: To co wymieniłeś to nie wady, a zalety. Co do zdecydowania to nie ma reguły, Przperacaowanie bolączek u psychoterapeuty jest niezłym pomysłem, może wiele z cech, które twierdzisz, że Ci brakuje gdzieś są tylko boisz się je dopuścić do głosu. Poza tym jak Ci się trafi mądra baba to będzie lepiej. Pozdrawiam i powodzenia.