Wpis z mikrobloga

@nama Właśnie zawsze się zastanawiam, kto to kupuje. U mnie przy zwykłej umywalce (i tak jednej z większych) mężczyźni chlapią na pół łazienki, a co dopiero przy takiej.
@panato: numer jeden, musisz stawiać wszystko na blacie. Między innymi dozownik z mydłem. Blat trzeba będzie wiecznie przecierać bo się będzie moczył - przecież morką rękę trzeba podłożyć pod dozownik który znajduje się poza umywalką.
Podobnie ma się sprawa z kubeczkiem na szczoteczki do zębów czy pastę. Jeszcze jak sobie zaserwujesz drewniany blat jak ma mój brat u siebie to pozdro600. To jest męka.
Nie mówiąc o tym że żeby sobie
n.....a - @panato: numer jeden, musisz stawiać wszystko na blacie. Między innymi dozo...

źródło: comment_w91uPlJ0yptLXbifmYw5ZCGI1u3nIAfq.jpg

Pobierz
@Catttana: bo ludzie kupują oczami i nie myślą jak to w praktyce będzie używane. W efekcie wydają kilka tysi na fancy wannę której użyją ze dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta wanna ze zdjęcia jest piękna ale pewnie po pierwszej kąpieli by mi się odechciało :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@nama: @Catttana: ja #!$%@? ale się lizecie po fiutach XD

takiej wanny się nie wstawia do łazienki 3m kwadratowe w bloku tylko do pokoju kąpielowego w dużej willi - przygotowujesz sobie w niej kąpiel a potem zrelaksowany co najwyżej się splukujesz a nie pucujesz się szamponem #!$%@?.jpg xD

Te nablatowe umywalki też są ok jeśli są odpowiednio duże - dozownik można przykręcić do ściany co za problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shink: nie kupuj firmy koło, bo będziesz musiał wszystko od nich kupić bo ich ceramika nie jest do końca biała i potem nic oprócz ich firmy nie pasuje do reszty