Wpis z mikrobloga

@GoplanaLodz to jest tylko wywiad z Zofia Klepacka(,)
Robic zdjecia?
A Bayer Full zrezygnował z czlonkostwa w PSL,poniewaz partia weszla w sklad Koalicji,a to jest niezgodne z jego wiara...
Takie tam pierdzieluchy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4 coś ci nie wyszło. W linku, który podałeś jest napisane, że facet wspierał jakąś organizację homofobiczną, która chciała zakazać małżeństw jednopłciowych w Kalifornii w 2008 (kiedy były legalne). Brzmi całkiem jak ideologicznie, planowane i zorganizowane działania pojedynczych osób lub grup, w celu wymuszenia od władz państwowych i społeczeństwa określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych co nie?
Kiedy wreszcie zrozumiecie, że prawa LGBT nie wpływają na wasze życie
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że prawa LGBT nie wpływają na wasze życie i nikt nie będzie was zmuszał do homoseksualizmu? Tak samo jak prawa czarnych nie zmieniały praw białych.....

Jakie kurna prawa LGBT? Twierdzisz że LGBT to nie ludzie i potrzebują jakieś inne prawa?

A prawa kobiet do nauki i brania udziału w polityce nie doprowadziły do zagłady
  • Odpowiedz
  • 3
@ediz4

Jakie kurna prawa LGBT? Twierdzisz że LGBT to nie ludzie i potrzebują jakieś inne prawa?


No nie wiem, może prawa do zawarcia małżeństwa, adoptowania dziecka? Wspólnego rozliczania się, dziedziczenia, wiedzy o stanie zdrowia partnera? Nie bycia gnojonym za orientację seksualną? Zakazu pseudoterapii? (To na szczęście nie dotyczy Polski) prawo do niezostania legalnie zabitym? Nawet nie próbuj wyskakiwać z tekstem, że heterofacet też nie może wyjść za faceta. To tak samo idiotyczne jak mówienie, że chrześcijanie nie są dyskryminowani w Arabii Saudyjskiej bo muzułzmanie też nie mogą mieć biblii.
  • Odpowiedz
No nie wiem, może prawa do zawarcia małżeństwa, adoptowania dziecka? Wspólnego rozliczania się, dziedziczenia, wiedzy o stanie zdrowia partnera? Nie bycia gnojonym za orientację seksualną? Zakazu pseudoterapii? (To na szczęście nie dotyczy Polski) prawo do niezostania legalnie zabitym? Nawet nie próbuj wyskakiwać z tekstem, że heterofacet też nie może wyjść za faceta. To tak samo idiotyczne jak mówienie, że chrześcijanie nie są dyskryminowani w Arabii Saudyjskiej bo muzułzmanie też nie mogą mieć biblii.


@Soojin21: Definicja małżeństwa jest dość prosta. Ja nie jestem policjantem więc nie mogę po 15 latach iść na emeryturę. Nie latam po ulicy twierdząc że jestem dyskryminowany.

Jak ostatnio sprawdzałam to mężczyźni mieli się całkiem dobrze. Nadal są większością w polityce i nie słyszałam, żeby ktoś chciał im odbierać np prawa wyborcze, mimo,że polskie kobiety mają je od 100 lat...

Poszukaj sobie hasło kryzys męskości. A tu masz przykład dlaczego zaczynam
  • Odpowiedz
  • 2
@ediz4 do reszty się nie odnoszę, bo nie chce mi się powtarzać. Widzisz tylko czubek własnego nosa i myślisz, że jak problem nie dotyczy ciebie to nie istnieje. Ale powiedz mi proszę gdzie uczą dzieci 'ryzykownych zachowań seksualnych'? No i jak widzę dla ciebie lekcje o przeciwdziałaniu przemocy, profilaktyce HIV/AIDS i innych chorób wenerycznych to seksualizacja dzieci. No tak, lepiej udawać, że temat nie istnieje, a potem dziwić się, że ludzie
  • Odpowiedz
No tak, lepiej udawać, że temat nie istnieje, a potem dziwić się, że ludzie albo nie używają gum albo przesadzają w drugą stronę i myślą, że od dotknięcia zakażonego HIV mogą się zarazić


@Soojin21: Taa bo nie ma takich zajęć obecnie. Ważne żeby 8 letnie dzieci już nauczać o masturbacji.

Chodzi o to, żeby powiedzieć im, że to zupełnie normalne zachowanie....

No szczególnie jak ktoś się ot tego uzależnia i
  • Odpowiedz
Za paredziesiąt lat obecna cywilizacja może już nie istnieć a ludzie będzie zaczynali od nowa od zasad kształtujących się naturalnie.


@ediz4: zdajesz sobie sprawę że tysiące lat temu były już społeczności akceptujące homoseksualizm?

@BezSpodni: postaraj się może następnym razem o odrobinę merytoryki żeby nie wyjść na głupka
  • Odpowiedz
Jak to możliwe, że wg. wykopowych standardów jestem prawakiem, a nie mam nic przeciwko homoseksualistom? xDD


@cqwtg1355: To dlatego że w Polsce to lewactwo nienawidzi homoseksualistów, zrobili im "Hiacynt" i gdyby nie upadek komuny, to by to kontynuowali.
  • Odpowiedz