Wpis z mikrobloga

  • 14
@Helsantonio_Montes zawołałam ich bo zaplusowali mój poprzedni wpis o tej okładce (i niektórzy zarzucali, że to fejk) ¯_(ツ)_/¯

No i circle jerk do czego? Do upośledzenia konserw? Nie chcecie być wyśmiewani, to nie róbcie tak z-------h okładek xD
  • Odpowiedz
  • 10
@bayonetta112 > moglibysmy wykupic caly naklad i urzadzic publiczne palenie tego tabloidu. To by im dalo nauczke...

Wydawca chce sprzedać swóją gazetę i ma to głęboko w p-----e czy wydałaś hajs, żeby ją przeczytać, spalić czy się nią podetrzeć. Tyle samo sensu co wylewanie Ciechana, Red Bulla czy innej Cisowianki

  • Odpowiedz
Wydawca chce sprzedać swóją gazetę i ma to głęboko w p-----e czy wydałaś hajs, żeby ją przeczytać, spalić czy się nią podetrzeć. Tyle samo sensu co wylewanie Ciechana, Red Bulla czy innej Cisowianki


@Soojin21: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No to co? Takie okladki bezkarnie moga pokazywac? Z hejtem?
  • Odpowiedz
  • 1
@bayonetta112 usuń konto bo to już się nudne robi.
Czy bezkarnie to nie wiem, bo nazwanie kogoś terrorystą jest już przesadą. Ja tu tylko kisnę z przedstawiania 'gwiazdora' discopolo jako eksperta w dziedzinie psychologii i seksuologii
  • Odpowiedz
bo nazwanie kogoś terrorystą jest już przesadą.


@Soojin21:

(…)ideologicznie, planowane i zorganizowane działania pojedynczych osób lub grup, w celu wymuszenia od władz państwowych i społeczeństwa określonych zachowań i świadczeń, często naruszające dobra osób postronnych; działania te są realizowane z całą bezwzględnością, za pomocą różnych środków
bayonetta112 - > bo nazwanie kogoś terrorystą jest już przesadą.

@Soojin21: 
 (…)i...

źródło: comment_43NmWqrCLIyIZUCYuc4huu5WdqZ1ddvl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz