Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: w sumie...
Jako beneficjent 500+ mogę dodać tutaj w zasadzie dwie rzeczy:
1. Zgodnie z ustawą każdy rodzic co najmniej dwójki dzieci jest beneficjentem programu 500+ niezależnie od wykazywanych dochodów.
2. Jeśli to zdjęcie nie jest fotoszopką, to współczuję autorowi. Ta "karteczka" jest wyraźnym wołaniem o pomoc w zagubieniu życiowym. Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, ale to powinno być dość jasne.
ta karteczka nie jest zadna oznaka zagubienia


@slapdash: jest

Fotografowanie się w otoczeniu takich "dóbr materialnych" i takiej karteczki może oznaczać, że te "dobra materialne" stanowią dla Ciebie protezę szczęścia w życiu. Napis wskazuje, że posiadanie markowych (drogich) rzeczy jest dla Ciebie wartością samą w sobie.
Nie twierdzę, że tak jest, natomiast to są "oznaki" tego co napisałem.
Typ cisnie sztampowa bekę


@slapdash: aha
Ale Ty sobie zdajesz sprawę, że takie ciśnięcie beki nie przychodzi do głowy każdemu?
Prawdopodobnie gdzieś zgubiłem wątek - to nie jest Twoje zdjęcie, tylko jakiegoś randoma z internetu tak?
stary macbook i iphone i 5 letnie BMW XDDDDDDDDDD SZCZYT LUKSUSU


1) nie trzeba być koniecznie na liście forbesa, żeby dla 90% społeczeństwa być bogatym, a dla patoli 500+ wręcz królem

2) ja nawet jakbym zarabiał 100k miesięcznie to nie wymieniałbym telefonu jak tylko wyjdzie nowy - więcej pieprzenia się z przeniesieniem danych niż warty jest telefon z dodatkowym megapikselem i nową formą miziania ekranu czy co tam wymyślili w tym roku