Wpis z mikrobloga

  • 2
Mireczki potrzebuję #smartband który w miarę dokładnie będzie mierzył liczbę spalonych kalorii. Chodzi o to że w pracy trochę się ruszam i chciałem wiedzieć ile kalorii muszę spalić na treningu po albo przed pracą aby bilans się zgadzał.( ͡º ͜ʖ͡º)
Zależy mi na dokładności gdyż moje treningi to głównie ćwiczenia na siłowni i lekkie kardio typu rower czy orbitrek z racji kontuzji kolana.
Podobno #miband w tej kwestii wypada średnio.
Polecicie coś?( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#gadzety #smartwatch #odchudzanie #bieganie #mirkokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Fentylator: jak chcesz w miarę poprawne wyniki to potrzebujesz pas na klatkę a nie mi banda. Czujniki optyczne pulsu kłamią cały czas. A na tej podstawie są wykonywane obliczenia w aplikacjach.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@rosso_corsa tak, zupełnie nie wiem ile kalorii mogę spłacić pracując dlatego chciałem znaleźć urządzenie które pomoże mi to oszacować tak aby wiedzieć ile wysiłku potrzebuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fentylator: jeżeli chodzi tylko o redukcje to daruj sobie to liczenie ile spaliles i skoncentruj się na liczeniu ile kalorii spożywasz. Polecam apke vitascale + waga kuchenna i tym sposobem zrobisz precyzyjna redukcje jedząc mniej. Ćwiczenia pomagają ale spalanie ćwicząc to katorga. Organizm spali dziennie 1800-2000kcal nawet jakbyś leżał i patrzył w sufit cały dzień a żeby spalić 2000 ćwicząc to trudno mi sobie wyobrazić w ogóle wysiłek który tyle pochłonie.
  • Odpowiedz