Wpis z mikrobloga

PROPOZYCJA 06.03.2019 #6
Spotkanie: Porto - Roma
Bukmacher: fortuna
TYP: Porto wygra którąkolwiek połowę
KURS: 1.52

-Porto wywiozło z pierwszego meczu całkiem korzystny rezultat, mimo porażki (1-2), do awansu wystarcza im 1-0, co przy ich dobrej grze u siebie stawia ich dzisiaj w roli faworyta. W ostatnim meczu co prawda przegrali z Benficą ,jednak mieli sporo pecha, bo w drugiej połowie dosłownie miażdżyli Benficę pod każdym względem, ale zabrakło szczęścia.

-Roma w meczach wyjazdowych gra straszną mizerię - porażka z Udinese, remis z Cagliari czy ostatnie 0-3 z Lazio na pewno nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny. Od cennej wygranej z CSKA w Moskwie (2-1) wygrali tylko 3 z 10 spotkań, w dodatku z rywalami dużo słabszymi od Porto (Chievo,Parma czy Frosinone).

Porto według mnie stać na awans, ale sugeruje bezpieczniejszą opcję, czyli wygranie którejkolwiek z połów.

Alternatywnie:
Lucani - CZ Belgrad - gol gospodarzy - kurs 2.16, fortuna

Mladost Lucani to całkiem niezła drużyna ligi serbskiej. Na te chwilę znajdują się na 5 miejscu i najprawdopodobniej będą w grupie mistrzowskiej, która pozwoli rywalizować o jeszcze wyższą lokatę.
Ich pojedynki z Crveną nigdy nie były spacerkiem dla faworyzowanego zespołu. O ile ekipa z Belgradu nie traci wiele goli, tak z Lucani zdarza im się to wyjątkowo często. W ostatnich 10 meczach, tylko raz skończyło się wynikiem bez zdobyczy bramkowej u jednej z drużyn.
Kurs na gola gospodarzy jest według mnie warty ryzyka, alternatywnie można też spróbować z handicapami np. 2-0 i 1X, których na ten moment nie ma na Fortunie.

Stronę można równolegle śledzić na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/OkiemTypera/
lub wpisując: "Okiem Typera - typy bukmacherskie"

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #sport #rozrywka #ligamistrzow #asroma #fcporto
Pobierz Luca199491 - PROPOZYCJA 06.03.2019 #6
Spotkanie: Porto - Roma
Bukmacher: fortuna
T...
źródło: comment_47BlHYaLYo3f4MMmeS3nIeR8wI8N39cK.jpg
  • 11
@Luca199491: No karim, ostatnio w gazie jest, to było nawet po ligowych meczach widać. Ktoś musi tą ofensywę utrzymywać jakby nie patrzeć, natomiast zgodzę się że Perez poszaleje w letnim okienku :D Mbpappe albo Neymar to pewniak. Bo Gareth jak nie pokaże nic to raczej wraca do Anglii mi się wydaję