Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o e39 jako auto na codzień? Mam na oku egzemplarz z 97 roku. Ogólnie moje wrażenia są takie, że jest to bardzo dobre i bardzo wygodne auto. Ceny części są na podobne jak w passacie b5, więc dramatu nie ma. Natomiast to co mnie martwi to to, że kupie takie auto i już w tym momencie ma ono 22 lata, chce założyć do niego gaz i pojeździć nim ze 4 lata. Tylko ciekawe jak będzie wyglądał rynek części do e39 za 3-4 lata? Do e34 jest masa zamienników, ale niektóre rzeczy są w cholerę drogie, przykładowo przepływka do m50. Co na ten temat sądzicie, warto się pchać w e39?
#e39 #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #bmw
  • 23
@MLKV_-1s: co się może zyebać? Absolutnie wszystko, jak równie dobrze może nic
Ile to może kosztować? Może 500, może 5000, a może 25000 zł xD.

Spóźniłeś się jakieś 10 lat z tym samochodem, który już dawno został dorżnięty przez kijową eksploatację na polskim rynku.
@MLKV_-1s: dodam jeszcze ze kolega miał z v8 340km pojechaliśmy tym na Bałkany, miałem okazję trochę pojeździć no to nie powiem jest moc i super się tym jeździ, ale utrzymanie tego było dosyć drogie, pomijając spalanie na poziomie 15/20 litrów to cały czas co przy niejbrobiłłącznie w dwa lata z tego co pamiętam włożył koło 18 tyśięcy w końcu sprzedał :)
@sztandar:
Kanał mam u rodziców w domu, umiejętności mechaniczne też jakieś posiadam, zawieszenie czy inne pierdoły nie są mi straszne, gorzej z silnikiem jak będzie trzeba uszczelkę pod głowicą zrobić.
@MLKV_-1s: no do tych silników to już pasuje mieć jakiegoś mechanika co się specjalizuje w tej marce, pytanie też czy znajdziesz sztukę która nie będzie zajechana, ake powodzenia bo samochód grzechu warty