Wpis z mikrobloga

#homoseksualizm jest całkowicie naturalny.
Inne naturalne rzeczy:
K--------m, kazirodztwo, zabijanie potomstwa, muchomory sromotnikowe, wilcze jagody, koprofagia i spanie na drzewach. Wszystko naturalne. W żaden sposób nie należy krytykować naturalnych rzeczy i zjawisk.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirPsychoSexy: nie mówię, że uznawanie homoseksualizmu za naturalny jest głupie. Tylko mówienie że jest naturalny bo u zwierząt też występuje. K--------m u rekinów jest naturalny, u człowieka na szczęście nie.
Odnoszenie się do natury, zarówno przez jedną jak i drugą stronę jest śmieszne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@snickersfgh:
Konserwy: Hehe, homoseksualizm nie jest naturalny, dlatego jest zły
Lewaki: Ale to nieprawda, zaobserwowano zachowania homoseksualne u wielu gatunków zwierząt, więc jest jak najbardziej naturalny
Konserwy: Hehe, k--------m, spanie na drzewach też naturalne, dlatego także homoseksualizm zły, mamo zobacz, zaorałem lewaka
  • Odpowiedz
@snickersfgh: sam jestem zadeklarowanym kanibalem i boli mnie to że muszę wydawać co roku fortunę żeby polecieć na drugi koniec świata i zjeść to co uważam za najsmaczniejsze. Ale wiadomo, w Polsce jak w lesie, co ja mówię, w Europie jak w lesie.
#zalesie
  • Odpowiedz
@snickersfgh: wszystko co występuje w naturze jest naturalne, po prostu w miarę ucywilizowania się człowieka, uczymy się pewne rzeczy uznawać dla nas za szkodliwe albo niegodne człowieka (p-------a, k--------m, z------a), a inne za nieszkodliwe (homoseksualizm). Tak samo naturalnym jest sranie w krzakach czy po prostu gdzie popadnie. Ale w miarę postępu uznaliśmy, że lepiej wynaleźć system kanalizacji i robić to w przeznaczonych do tego miejscach.
  • Odpowiedz