Wpis z mikrobloga

Od ostatnich spotkan w DR, ktore gralem w zeszly czwartek, zrobilem sbc o dwie icony prime - Seedorfa i Petita, reszta skladu bez zmian.

Wydawaloby sie ze to bedzie calkiem duzy upgrade - nic bardziej mylnego. Dzis #!$%@? 8 porazek z rzedu, kick off glitch na lewo i prawo, 1000 slupkow i poprzeczek, spadek o 2000 w DR punktow oraz z div 3 do div 4.

Ta gra jest #!$%@?, nie odczuwam zadnej przyjemnosci z takiego gameplayu, ale i tak za nagorsze uwazam #!$%@? community tej gry. Na 10 spotkan ktore dzis rozegralem w fucie 9 bylo z przeciwnikiem ktory uciszal po golu/dabowal/puszczal wszystkie mozliwe cutscenki/gral na czas od 50'.

Jedyne co mnie bawi w fucie to rynek transferowy i grind po upgrade skladu, no ale po co ulepszac sklad skoro nie da sie go wykorzystac.

Macie jakies alternatywy? W co gracie zeby sie odstresowac?
#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzychu231: Jaki styl ustawiłeś dla Seedorfa? Też go zrobiłem i próbowałem go na 3 pozycjach (CM, CAM, ST) w 4-1-2-1-2 i chociaż przedstawił się bardzo dobrze, strzelając 2 bramki w pierwszym meczu (pierwszą w 3 minucie https://streamable.com/c5jlg), to potem zniknął. Na początku ustawiłem mu styl: Hawk, potem Engine, ale dopiero ze stylem Catalyst na CM zaczął robić różnicę
  • Odpowiedz
@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: a to roznie, zmieniam metody zeby nie bylo monotonnie. Teraz akurat katuje srebrne. Zysk maly ale stabilny

@denat09: gram nim na LCM w 41212(2). Na wypozyczeniu gralem nim na basicu i bylo super. Po zrobieniu sbc wrzucilem mu shadow i jest duzo gorzej (moze to byc kwestia zboostowanej karty loan) wiec sprobuje catalyst a potem wracam do basica. Ogolnie bardziej jestem zadowolony z petita, zobaczymy co bedzie
  • Odpowiedz