Wpis z mikrobloga

@wihajster-do-tentegesowania:

Genialny gitarzysta akustyczny


A pod video taki wpis:

I just started the electric guitar 2 months ago


Ciekawe co zagral po np 6 miesiacach:) Albo po 8 i 13 dniach:)

A co powiesz na niejakiego Miyawi.

wsiądziesz do trabanta i się okazuje, że jest jeden dodatkowy pedał i jakaś dziwna wajcha obok fotela i nie potrafisz nawet ruszyć z miejsca.


No jezeli na temat gitar masz taka wiedze jak na
@januszwasik: Sungha Jung darował sobie granie takich rzeczy na elektryku i więcej takich rzeczy nie wrzucał.

No jezeli na temat gitar masz taka wiedze jak na temat SAMOCHODOW, to faktycznie nie mamy o czym gadac.


@januszwasik: sam wrzuciłeś tą analogię, a ja ci tylko uświadamiam jak durny jest to argument. Chcesz być mistrzem F1 to ćwiczysz F1, chcesz być mistrzem trabanta to ćwiczysz trabanta. Koniec kropka.
wihajster-do-tentegesowania - @januszwasik: Sungha Jung darował sobie granie takich r...
@wihajster-do-tentegesowania Jestes rasowym przedstawicielem tzw teoretycznych madrali. Jedyne na co cię stac to wklejanie "murzynow" tylko i wyłącznie w celu forsowania swoich jedynie słusznych racji. Nasz za to ogromny problem z odniesieniem się do wypowiedzi, przykładów podanych przez twoich oponentów. Typowy przyklad:"Nieważne co mówisz, ważne to co ja mówię." A anologia z bolidem jest jak najbardziej trafna. Jestes dobry w F1? Nie będziesz miał problemu z trabantem. A ta wajcha... o tak,
A ta wajcha... o tak, właśnie ta, to hamulec ręczny.


@januszwasik: jesteś głupszy niż mi się wydawało. Ręczna skrzynia biegów i sprzęgło. Mówi to coś panu? Płynne operowanie sprzęgłem to nie jest kwestia paru godzin ćwiczeń. Co tam największy muzyczny college na świecie. Przecież jaśniepan janusz wie lepiej. Justin nauczył grać tysiące ludzi ale co tam, sprzedał się i woła kasę czyli się myli. Człowieku, nauczyłeś ty chociaż jedną osobę cokolwiek?
@wihajster-do-tentegesowania:

Płynne operowanie sprzęgłem to nie jest kwestia paru godzin ćwiczeń.

Zwlaszcza dla tego kto sie nauczyl go uzywac w innym samochodzie:).

Człowieku, nauczyłeś ty chociaż jedną osobę cokolwiek?

Owszem.

Sam widzisz ze mam racje. Nic na temat tego co napisalem a tylko to co ty uwazasz za sluszne.
Zacytuje ciebie:

jesteś głupszy niż mi się wydawało
@januszwasik: A jak cię poproszą o plugged, to powiedz że swojego klasyka do prądu nie wepniesz. Głupie gadanie. Gra się dla własnej satysfakcji, a nie że ktoś kiedyś może sobie chcieć żebyś mu zagrał przy ognisku. Jak będzie trzeba, to ktoś na tym ognisku będzie gitarę miał, to wtedy sobie na niej zagra. Poza tym, w cichym pomieszczeniu możesz grać unplugged nawet na elektryku.