Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki, mam do was pytanie, bo już się czuję skołowana. Czy wasi faceci są typem słodziaka? Bo mi się trafił taki egzemplarz, ale myślę, że bardzo przesłodzony. W każdym razie po tych paru miesiącach spotykania się z nim myślę, że rozwija się u mnie cukrzyca.
Ogólnie nie mam chłopakowi nic do zarzucenia, bo się stara, dba o mnie, ma różne pomysły na wspólne spędzanie wolnego czasu. Ale jest taki jeden element, co mi mocno wadzi, ale też nie wiem czy może ja nie przesadzam. Mój chłopak bardzo lubi okazywac uczucia, ciągle by się przytulał, mówi mi masę komplementow, zawsze potrafi jakiś kompelent wplesc w rozmowie i to już do tego stopnia, że zaczęłam mu to wypominac. Poza tym, gdy jesteśmy razem, często mówi takim bardzo łagodnym, pieszczącym się głosem, co już mnie doprowadza do złości. Nie mówi normalnym tonem, tylko go tak zmiękcza i zaczynam się czuć, jakbym była z dzieciakiem 4 letnim. Takie sytuacje są głównie, gdy jesteśmy w domu. Przy znajomych czy podczas normalnej rozmowy gada normalnie. Jak mu to mówię, to odpowiada, że się czepiam :<
Pytanie do Mirkow też może być, czy wy też tacy jesteście w 4 kątach z różową?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: moja różowa bardzo lubi słodziakowanie, także raczej staram się słodzić jak tylko mogę. Czasem mam odczucie że nie no, teraz to przedobrzyłem i palnąłem coś bardzo głupiego, ale ona i tak tylko powtarza że jestem słodziak ( ʖ̯)
jeśli chodzi o przytulanie to tu też jesteśmy dogadani, oboje równie dobrze moglibyśmy spędzić cały dzień w łóżku wtuleni siebie