Wpis z mikrobloga

@emilkos8: to wygląda jak by córka projektanta się do kredek dorwała i pokolorowała projekt, gość nie sprawdził i poszło do realizacji... jak się pokapował to leciał w zaparte i zostało xD
  • Odpowiedz
@emilkos8: To jest skrajnie obleśne. Ciekawy jestem czy najemca który prowadzi tam Radissona miał coś do powiedzenia? Bo osobiście uważam że wygląda to gorzej niż chlew.
  • Odpowiedz
a. CO maja władze miasta do prywatnego właściciela budynku jakim jest sieć hoteli radisson?


@Badyl69: Aktualnie mogą mieć dużo wspólnego. Dzięki odpowiedniej ustawie w Warszawie powstaje uchwała krajobrazowa, która jest już po etapie konsultacji społecznych. ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS To jest brzydkie. Paskudne. Może i prywatne, ale obiekt użyteczności publicznej (to raz), a poza tym wystawiony publicznie. Nie myśl sobie że na swojej działce możesz robić
  • Odpowiedz
@emilkos8: Ja się już przyzwyczaiłem. Dzięki temu jest znakomitym punktem orientacyjnym dla obcokrajowców, bo zawsze można go określić jako eyesore hotel ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Fasada hotelu została zaprojektowana w 1992 roku przez Włocha prof. Hansa Piccotiniego z ASP w Klagenfurcie

źródło
  • Odpowiedz
@emilkos8: Wszyscy nie macie racji.

Pamiętam jak za dawnych czasów, gdy byłem małym dzieckiem, to ten budynek robił wrażenie. To był jedyny kolorowy budynek w całej Warszawie, wszystko inne było szare. Na tamte czasy to był bardzo odważny i nowatorski projekt.

  • Odpowiedz
@emilkos8: ja #!$%@?, jeszcze jak na blokach odjebują takiego Rothko to mały hui, ten budynek jakby był zrobiony w normalnym klasycznym stylu to by jeszcze jakoś wyglądał...
Gdzie jest konserwator w tym mieście? XD
  • Odpowiedz