Wpis z mikrobloga

I taka to dyskusja z antyszczepionkowym dzbanem ¯\_(ツ)_/¯
Jest tak pewny swojego i ma tyle rzeczowych argumentów, że kasuje wszystkie nieprzychylne komentarze pod tymi "naukowymi" materiałami, które tutaj wrzuca.
@kubik78: tego wpisu już nie usuniesz, natomiast wskazane, żebyś usunął konto bo spamujesz niebezpiecznym foliarstwem.
#szczepienia #nauka #medycyna #teoriespiskowe
MandarynWspanialy - I taka to dyskusja z antyszczepionkowym dzbanem ¯\\(ツ)\/¯
Jest t...

źródło: comment_ZwDQ5WmDBRmPIXjppYADqvsk6GP3HjOW.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@only: No przecież mówię, że glin się bierze znikąd... pewnie dlatego, że matki podgrzewają mleko stawiając butelki do wody w aluminiowych garnkach... jeszcze trzeba się zastanowić jak ma przejść do butelki, ale to już pikuś pewnie.

Korelacja nie oznacza przyczynowości, ale może.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: ehhh, przecież tam nie ma nawet słowa o pochodzeniu aluminium... a tu już dopisujesz, że to ze szczepionek?? Weź wyślij do autorów tego artykułu swoje spostrzeżenia, może przy kolejnej okazji dopiszą cię jako współautora...
  • Odpowiedz
Jest bardzo wiele leków wycofanych po latach stosowania.


@kubik78: I terapii, ja podaje nieśmiertelną lewatywę, tą metodą nawet bezpośrednio zabijano dzieci, a robili to lekarze (z dyplomami medycyny). Po czasie skutkiem lewatywy były masowe wystąpienia Polio latem na skutek zalania jelit przez odbyt podczas intensywnych kąpieli w rzekach, jeziorach, morzach.
  • Odpowiedz
@Croudflup: > A nie wypiera całkowicie ! to by doprowadziło do całkowitej zagłady cywilizacji jaką znamy.

Ty jesteś nawiedzony chyba bardziej ode mnie, tak rżysz czy nie masz świadomości, że wycofanie większości szczepionek (jedynie te na wściekliznę mają istotny sens) miałoby znaczenie ryzyka kalectwa lub śmierci dla maksymalnie 1% populacji. Maturę z matematyki zdawałeś, nawet gdyby te liczby dotyczyły np. 20% populacji nadal społeczeństwa by się rozwijały, więc twierdzę że
  • Odpowiedz
Ty jesteś nawiedzony chyba bardziej ode mnie, tak rżysz czy nie masz świadomości, że wycofanie większości szczepionek (jedynie te na wściekliznę mają istotny sens) miałoby znaczenie ryzyka kalectwa lub śmierci dla maksymalnie 1% populacji. Maturę z matematyki zdawałeś, nawet gdyby te liczby dotyczyły np. 20% populacji nadal społeczeństwa by się rozwijały, więc twierdzę że bredzisz.


@KollA: czemu 3 różne nicki odpowiadają mi jakbym do nich to kierował xD
Jeśli lekarze
  • Odpowiedz
@kubik78: > Istnieje nawet pewna teza, że to nie szczepionki doprowadziły do zmniejszenia się zachorowalności, a bum higieny

I ponownie, wycofanie masowo stosowanej lewatywy, lekarze przestali promować ten zabobon w latach 70, kiedy wprowadzano wiele szczepionek na rynki.
  • Odpowiedz
Po czasie skutkiem lewatywy były masowe wystąpienia Polio latem na skutek zalania jelit przez odbyt podczas intensywnych kąpieli w rzekach, jeziorach, morzach.


@Strahl: Wygląda, że to on, cyt: "Po czasie skutkiem lewatywy były masowe wystąpienia Polio latem na skutek zalania jelit przez odbyt podczas intensywnych kąpieli w rzekach, jeziorach, morzach."
  • Odpowiedz